حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2181 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
یکپارچه‌سازی محتوای تصویری شهر کرج
۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
شناسه : 9347
بازدید 241
2
محسن برجی

با توجه به اینکه المان‌ها تأثیر زیادی در فرهنگ‌سازی دارند، می‌توان در هر منطقه با توجه به جمعیت و فرهنگ آن منطقه المان مناسب نصب کرد.

ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

یکپارچه‌سازی محتوای تصویری شهر کرج

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان از البرز، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت تبلیغات محیطی در مناسبت‌ها و رویدادهای تاریخی در ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی، بر یکپارچه‌سازی محتوای تصویری شهر کرج تأکید کرد.

همفکری تبلیغات فضای شهری در مناسبت‌ها و رویدادهای تاریخی

محسن برجی در جلسه همفکری تبلیغات فضای شهری در مناسبت‌ها و رویدادهای تاریخی، ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نام‌گذاری سال مبنی بر تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، اظهار داشت: باید به سمت تولید محتوای تصویری و یکپارچه‌سازی فضای مجازی و فضای شهری رفت.

یکپارچه‌سازی استندها و بنرها

وی همچنین به‌ضرورت یکپارچه‌سازی استندها و بنرها باهدف جلوگیری از آلودگی بصری، هزینه‌های اضافی و آلودگی‌های زیست‌محیطی اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ اسلامی در جوامع کنونی که غربی‌ها سعی در نفوذ در فرهنگ ایران دارند، باید طراحی هنری و اسلامی در بنرها و استندها دیده شود.

المان‌ها تأثیر زیادی در فرهنگ‌سازی

این مسئول در ادامه از نقش طراحی، ساخت و جانمایی المان‌ها در سطح شهر سخن گفت و افزود: با توجه به اینکه المان‌ها تأثیر زیادی در فرهنگ‌سازی دارند، می‌توان در هر منطقه با توجه به جمعیت و فرهنگ آن منطقه المان مناسب نصب کرد.

فضای مجازی جهت توسعه تبلیغات و ترویج فرهنگ اسلامی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی همچنین از بهره‌گیری از فضای مجازی جهت توسعه تبلیغات و ترویج فرهنگ اسلامی سخن گفت و افزود: امروزه فضای مجازی تأثیر بیشتری روی اقشار مختلف جامعه می‌گذارد و با توجه به اینکه در ترویج و نهادینه شدن فرهنگ ایرانی اسلامی، جوانان جامعه هدف هستند، ضروری است تا از این فضا در تحقق این مهم بهره بیشتری ببریم.

اخبار مرتبط

پنجمین نشست تخصصی الگوی سوم زن مسلمان ایرانی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.