حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2075 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 943×
کمیته تحقیق و بررسی تخریب سرپناه بانوی هرمزگانی
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
شناسه : 1023
بازدید 405
4
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان هرمزگان سجادعامری رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان هرمزگان: کمیته تحقیق و بررسی، در رابطه با ماجرای ویرانی سرپناه بانوی هرمزگانی تشکیل شد.
ارسال توسط : منبع : خبرگزاری برنا
پ
پ

تشکیل کمیته تحقیق و بررسی تخریب سرپناه بانوی هرمزگانی توسط مجمع جوانان هرمزگان

سجادعامری رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان هرمزگان در گفت و گویی بااشاره به تخریب سرپناه زن سرپرست خانوار به دست مامورین شهرداری و بازتاب آن درسطح ملی گفت: کمیته تحقیق و بررسی، در رابطه با ماجرای ویرانی سرپناه بانوی هرمزگانی تشکیل شد.

کمیته تحقیق و بررسی تخریب سرپناه بانوی هرمزگانی

رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان هرمزگان گفت:شب گذشته طی یک دستورفوری، جلسه فوق العاده مجمع جوانان هرمزگان دربستر مجازی در رابطه با پیگیری ،شفاف سازی و حمایت از این خانواده آسیب دیده شکل گرفت و امیرحسین طاهری فر به عنوان مسئول کمیته شفاف سازی و پیگیری مطالبات و حمایت این خانواده ازسوی مجمع جوانان مشخص شد.

تشکیل فوری کمیته تحقیق و بررسی با همراهی مسئولین

عامری گفت:تشکیل کمیته جهت بررسی اوضاع، برگزاری جلسه با عامری معاونت اداره کل ورزش و جوانان جهت ارائه پیشنهادات وبحث و بررسی،تحقیق و بررسی ازطریق ارتباط گیری با دوستان محل سکونت این شهروند درمحله ۲۲بهمن و اسلام آبادو همچنین تهیه بسته های موادغذایی واقلام بهداشتی و لوازم التحریر برای فرزند این خانواده از جمله اقدامات اولیه در رابطه با ماجرای تخریب سرپناه این خانواده می باشد.

وی در ادامه گفت: نامه نگاری جهت دیدار فوری با مسئولین امر: شورای شهر، شهردار، دادستانی، بازرسی کل استان، مجموعه سپاه در راستای پیگیری و مطالبگری امور، راه اندازی پویش جهت جمع آوری کمک های مردمی به این خانواده، ملاقات و دلجویی اعضا مجمع جوانان ازاین بانوی بستری دربخش سوختگیِ بیمارستان شهیدمحمدی نیز از جمله اقدامات مربوط به پیگیری این حادثه میباشد.

رئیس مجمع جوانان دررابطه با اقدامات ملی برای این خانواده گفت:برگزاری جلسه اسکایپ با دوستان در هیئت رئیسه مجمع ملی در راستای تبادل اطلاعات و هماهنگی جهت راه اندازی پویش در سطح ملی ازاقدامات پیشرو خواهد بود.

انجام مشاوره برای التیام زخم کودکان این حادثه

وی افزود:باتوجه به برخورد ناشایست در تخریب منزل و خود سوزی سرپرست خانوار، انجام مشاوره برای اعضای خانواده بویژه فرزندان نیزکه شاهد این اتفاقات ناگوار بودند در دستور کار قرار داشته و بازدید از محله منزل این خانواده در راستای تکمیل تحقیقات و دلجویی و پیگیری مطالباتشان صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد:ازآن جایی که سرپرست خانوار دچار سوختگی است و باید پیگیر امور به امرار معاش این خانواده و منبع درآمدآن باشیم،دیدار با مدیر کل اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان جهت پیگیری اموراشتغال این خانواده خواهیم شد.

وی گفت:جوانان هرمزگان این اقدام ناشایست راسرکوب ونشان ازبی کفایتی مسئولین مربوط میداند وبیان میکند که هیچ کس حق هتک حرمت هیچ یک از شهروندان هرمزگان رانداردو شفاف سازی ماجرای مربوط به مسببین و آسیب دیدگان این ماجرا را دردستور کار خود قرارخواهد داد.

درانتها نیز بیان کرد:امیرحسین طاهری فر،عضو مجمع جوانان هرمزگان به عنوان مسئول کمیته تحقیق و بررسی ماجرای تخریب سرپناه بانوی هرمزگانی شد که برای این بزرگوار نیز آرزوی موفقیت داریم./ خبرگزاری برنا

 

اخبار مرتبط

بانک مهر از طرح های کارآفرینی سمن های جوانان کردستان حمایت می کند

ابراز همدری مجمع ملی جوانان ایران با مردم افغانستان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.