حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2114 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
کارگروه‌های تخصصی سمن موج همت گامبرون
۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
شناسه : 3768
بازدید 430
12
فاطمه صادقی کارگروه‌های تخصصی سمن موج همت گامبرون با حضور اعضای این سازمان مردم نهاد تشکیل شد. با توجه به اهداف و برنامه‌های سمن ۴ کارگروه تخصصی ایجاد شد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

کارگروه‌های تخصصی سمن موج همت گامبرون

فاطمه صادقی دبیر سازمان مردم‌نهاد جوانان موج همت گامبرون از سمن‌های فعال و تازه تأسیس استان هرمزگان در گفت‌وگویی با پایگاه خبری سمن جوانان، به تشکیل و معرفی کارگروه‌های تخصصی سمن موج همت گامبرون پرداخت.

فاطمه صادقی دبیر سازمان مردم‌نهاد جوانان موج همت گامبرون

ضرورت وجود تشکیلات مدیریت و راهبری در سمن ها

دبیر سازمان مردم‌نهاد جوانان موج همت گامبرون در ابتدا گفت: ضرورت وجود تشکیلات مدیریت و راهبری یک حرکت دسته‌جمعی موفق، حفظ انگیزه و اشتیاق نیروها، مشارکت اجتماعی مستمر و به ثمر نشاندن اهداف مستلزم ایجاد تشکیلات می‌باشد. رهبر معظم انقلاب تأکید زیادی بر ایجاد تشکیلات و پیشبرد اهداف گروهی در قالب تشکیلات را دارند و بیان می‌کنند: هیچ کاری بدون تشکیلات پیش نمی‌رود.

صادقی خاطرنشان کرد: تشکیلات یعنی نظم، برنامه‌ریزی، تقسیم وظایف در جهت تحقق اهداف مشترک و نظم سازمانی لازمه مدیریت موفق است.

لازمه‌ی مدیریت موفق مجموعه، برنامه‌ریزی هدفمند و جهت‌دهی شده

این بانوی جوان هرمزگانی یادآور شد:  لازمه‌ی مدیریت موفق مجموعه، برنامه‌ریزی هدفمند و جهت‌دهی شده برای تحقق اهداف و اجرایی کردن برنامه‌ها و پروژه‌ها وجود «نظم سازمانی» می‌باشد. ایجاد نظم سازمانی وابسته به دو رکن اصلی می‌باشد؛ نخستین رکن نظم به معنای بکار گیری هر چیزی در جایگاه حقیقی خود است و رکن دوم ایجاد تشکیلات برای سازمان‌دهی افراد و برنامه‌ها ‌.

ایجاد نظم سازمانی در سمن ها

دبیر سازمان مردم‌نهاد جوانان موج همت گامبرون در ادامه ابراز داشت: در راستای ایجاد نظم سازمانی، مدیر باید افراد را متناسب بااستعدادها و علایق و توانایی‌هایشان در جایگاه درست برای کنترل و پیشبرد امور قرار دهد هم‌چنین کادربندی صحیح را جهت استفاده حداکثری از پتانسیل‌های موجود و تبدیل توان بالقوه نیروها به توان بالفعل ایجاد کند.

۴ کارگروه تخصصی سمن موج همت گامبرون:

صادقی در ادامه گفت: بنا به اهمیت و الزام ایجاد نظم سازمانی طبق مصوبه چهارمین جلسه رسمی سمن موج همت گامبرون که با حضور اعضای مجمع سمن در روز جمعه مورخ ۲۹ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار شد

با توجه به اهداف و برنامه‌های موسسه چهار کارگروه تخصصی در چهار حوزه اصلی ایجاد شد که به شرح ذیل می‌باشد:

  1. کارگروه تخصصی کسب‌وکار
  2. کارگروه تخصصی توسعه فردی
  3. کارگروه تخصصی رسانه
  4. کارگروه تخصصی آموزش و توانمندسازی

کادر اجرایی هر کارگروه

وی به اعضای کارگروه ها اشاره کرد و گفت: کادر اجرایی هر کارگروه متشکل از رئیس، نایب‌رئیس و دبیر است که مدیریت سایر اعضا، پیشبرد برنامه‌ها و سایر امور مربوط به حوزه خود را به عهده‌دارند.  رئیس و نایب‌رئیس و دبیر کارگروه‌ها از اعضای مجمع عمومی موسسه می‌باشند و اعضای عادی نیز از عزیزان علاقه‌مند که تمایل به همکاری دارند انتخاب می‌شوند.

راه های ارتباطی با سازمان مردم‌نهاد جوانان موج همت گامبرون

دبیر سازمان مردم‌نهاد جوانان موج همت گامبرون  در انتها یادآور شد: شرح وظایف، معرفی کادر اجرایی هر کارگروه، فراخوان عضویت در موسسه برای همکاری و شرکت در برنامه‌ها متعاقباً اعلام می‌شود که افراد علاقه‌مند می‌توانند از طریق صفحات مجازی موسسه به آدرس moj.hemmat.gamberon در اینستاگرام و صفحه moj_hemmat_gamberon در پیام‌رسان ایتا پیگیری کنند.

اخبار مرتبط

نخستین پروژه توسعه فردی موسسه موج همت گامبرون

تشکیل کمیسیون اوقات فراغت، نشاط و رفاه اجتماعی مجمع جوانان هرمزگان

معارفه هیئت‌رئیسه کمیسیون ۱۲ گانه مجمع جوانان هرمزگان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.