حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 1 October , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1986 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
کارخانه تولید ایده‌های نوین در مدیریت شهری
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۰۱
شناسه : 8227
بازدید 190
1
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج

شهرداری کرج برای همکاری با پارک علم و فناوری البرز در راستای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری و همچنین استفاده از ایده های نوین در مدیریت شهری عزم جدی دارد.

ارسال توسط : منبع : شهرداری کرج
پ
پ

کارخانه تولید ایده‌های نوین در مدیریت شهری

حمیدرضا محمدی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: پارک علم و فناوری استان البرز، کارخانه تولید ایده‌های نوین در مدیریت شهری است و می‌تواند نقش مؤثری در تحقق شعار امسال داشته باشد.

همکاری برای تحقق شعار سال

به گزارش کرج امروز، حمیدرضا محمدی در بازدید از پارک علم و فناوری استان البرز، با یادآوری همکاری پارک علم و فناوری استان با مجموعه مدیریت شهری طی سال‌های اخیر، اظهار داشت: با توجه به نام‌گذاری سال ۱۴۰۱ با عنوان سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، تقویت این همکاری شتاب بیشتری می‌گیرد.

هوشمند سازی شهر و رسیدن به شهری هوشمند

وی همچنین از سیاست‌گذاری شورای ششم در راستای هوشمند سازی شهر و رسیدن به شهری هوشمند یادکرد و افزود: طرحی نیز از سوی شورای شهر در ماه گذشته با موضع استقرار خانه‌های خلاقیت و نوآوری در اماکن فرهنگی و آموزشی از طرف شهرداری‌ها برای کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان مطرح‌شده که نشان‌دهنده عزم مدیریت شهری جهت تحقق سیاست‌های خود در این دوره است.

و حمایت مدیریت شهری از پایان‌نامه‌های دانشگاهی

توجه به نخبگان و حمایت مدیریت شهری از پایان‌نامه‌های دانشگاهی و راه‌اندازی کارخانه نوآوری در استان نیز از دیگر اقدامات مجموعه مدیریت شهری در زمینه نزدیک کردن کرج به شهری هوشمند بود که معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج به آن اشاره کرد و گفت: شهرداری کرج برای همکاری با پارک علم و فناوری البرز در راستای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری عزم جدی دارد.

همکاری مدیریت شهری کرج با پارک علم و فناوری

محمدی اضافه کرد: امید است در سال جاری که نام‌گذاری آن از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای اشتغال آفرینی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان صورت گرفته است، همکاری و تعامل مدیریت شهری با پارک علم و فناوری استان بیش‌ازپیش باشد و شاهد اجرای طرح‌های عظیم در این زمینه باشیم.

اخبار مرتبط

استفاده از ظرفیت نخبگان در مدیریت شهری

کارخانه نوآوری البرز در مسیر توسعه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.