حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1681 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 942×
پویا بواشه خواننده جوان هرمزگان
۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
شناسه : 2356
بازدید 619
11
معرفی جوانان موفق پویا بواشه خواننده جوان هرمزگان، خواننده رسمی و ارزشی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و از جوانان فعال حوزه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنر می باشد. 
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

پویا بواشه خواننده جوان هرمزگان

پویا بواشه خواننده جوان هرمزگان، خواننده رسمی و ارزشی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، دارای نحصیلات در رشته کارشناس عمران و سازه، فعال حوزه فرهنگی، اجتماعی و موسیقی می باشد.

پخش آثار پویا بواشه ازصدا وسیمای استانی و ملی 

آثار هنری مختلفی از این خواننده جوان هرمزگان در برنامه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پخش شده است که از این برنامه ها می توان به برنامه های تلویزیونی پربیننده هم چون صبح خلیج فارس، نوای شرجی، شوبندر، سرپناه، شب های قشم و…اشاره کرد و لازم به ذکر است که اجراهای او از طریق شبکه شما و شبکه سه سیمانیز منتشر شده است. وی همچنین در برنامه های متعدد بویژه چند قدم تا بهشت و جشن های متعدد اجرا داشته و در کارنامه خود جوایز متعددی در حوزه موسیقی و همچنین کارهای خیریه و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی دارد.

سوابق اجتماعی

  1. فعال حوزه فرهنگی،اجتماعی و موسیقی
  2. مجری و خواننده
  3. مسئول اطلاع رسانی، روابط عمومی وامور بین المللی هیئت فوتبال استان هرمزگان
  4. مسئول روابط عمومی و امور بین المللی هیئت هاکی استان هرمزگان
  5. عضو موسسه مردم نهاد محله زیبای من
  6. عضو انجمن اسلامی دانشجویان
  7. عضو کانون سه شنبه های مهدوی

در ادامه، گفت و گوی این خواننده جوان هرمزگانی با پایگاه خبری سمن جوانان را مشاهده کنید:

فعالیت در عرصه موسیقی

پویا بواشه فعالیت در عرصه موسیقی را به طور جدی از سال ۹۲ و ازطریق مجری سرشناس هرمزگانی، محمد عوض پور با حضور دربرنامه شب های قشم و با اجرای کاری به نام دریا به تنظیم خواننده جنوبی وسرشناس کشور، عمران طاهری به عنوان اولین کار، اجرا و نقطه آغاز مسیر رسمی و جدی موسیقی آغاز کرد. وی پیش از خوانندگی به ساز زدن با گیتار و کیبورد نیز مشغول بود.

دریا اولین اثر پویا بواشه

کارِ دریا و اجرا در برنامه تلوزیونی شب های قشم پله ای برای پیشرفت و ارتباط با صدا و سیما و واحد موسیقیِ آرام باش بوده و هم اکنون بعد از ۸سال همچنان در برنامه های مختلف زنده و تولید شده رادیویی و تلوزیونی صداوسیمای مرکز خلیج فارس به اجرا پرداخته است.

خدا دومین اثر پویا بواشه

وی کار دوم را به عنوان خدا معرفی میکند و میگوید از آنجایی که خودش را خواننده ارزشی و مناسبتی میداند و در فعالیت در این حوزه علاقمند است تمایل به خواندن کار در وصف خداوند صبحان را داشته، هرچند که با هیچ زبان و بیانی نمیتوان عظمت خداوند را بیان کرد.

حضرت عشق سومین اثر پویا بواشه

این خواننده جوان هرمزگانی، سومین اثر خود را حضرت عشق معرفی کرد که این کار نیز با تنظیم عمران طاهری از واحد صداوسیمای مرکز خلیج فارس برای اولین بار پخش شد.

ترانه گنج خدا در وصف هرمزگان

پویا بواشه همچنین کاری را در وصف استان هرمزگان تحت عنوان گنج خدا در کارنامه خوانندگی خود دارد که از طریق برنامه های تلوزیون مرکز خلیج فارس چون؛ صبح خلیج فارس، نوای شرجی، شوبندر، سرپناه و… پخش شده است.

ترانه سحرخیز را برای پاکبانان دریادل و زحمتکش

این خواننده جوان هرمزگانی، کاری تحت عنوان سحرخیز را برای پاکبانان دریادل و زحمتکش نیز خوانده است و به مناسب عید نوروز هم در کارنامه خود موسیقیِ عید را دارد که از شبکه استانی خلیج فارس پخش شده است.

الگوی موسیقیِ پویا بواشه

پویا بواشه نه تنها به خوانندگی بلکه به مجری گری و اجرا نیز مشغول است و خوانندگی را به عنوان یک علاقه شخصی و قلبی می داند و بیان می کند که من موسیقی را به منزله یک شغل نمی بینم چرا که شغل و کارِ من کارِ عمران هست و به عنوان کارشناس عمران هستم و تمام نگاه و فعالیت من در حوزه موسیقی، از روی علاقه است ، علاقه به خوانندگی بویژه خوانندگی در حوزه کارهای ارزشی .
ازهمین روست که تمام کارهای من تاکنون مرتبط به مسائل ارزشی و مناسبتی بوده است.

قدردان حمایت خانواده و عمران طاهری هستم

پویا بواشه اعلام کرد در حوزه موسیقی خانواده حامی و همراه همیشگی من بوده است و در عرصه موسیقی، عمران طاهری را به عنوان الگوی موسیقی میدانم و او همیشه همراه و دلسوز و راهنمای من بوده و تمام کارهای من را تاکنون عمران طاهری تنظیم کرده است و علاوه بر خانواده، عمران طاهری جز اولین نفراتی بود که درحوزه هنر و موسیقی مشوق و همراه من بوده که همیشه قدردان او هستم. وی افزود هم اکنون درحال آماده سازی کار جدیدی به تنظیم عمران طاهری در سبک ارزشی و عاشقانه هستیم.

اخبار مرتبط

مهدی یحیائی فرد، خواننده جوان البرزی

هیبت احمدی جوان هنرمند و کاریکاتوریست

سید حسن حسینی هنرمند و بازیگر جوان البرزی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.