حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2011 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
نواقص و کاستی ها نباید مانع از تحقق اهداف متعالی جوان انقلابی شود
۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶
شناسه : 10901
بازدید 238
4
مدیرکل امور سیاسی،انتخابات و تقسیمات استانداری بوشهر: مسئولین آینده این استان و کشور ما بی شک از میان جوانان و نوجوانان فعال امروزی انتخاب می‌شوند و قطعا شما آینده این استان هستید.
ارسال توسط : نویسنده : سحر زنده بودی ، مهسا اعتمادی خواه منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

 نواقص و کاستی ها نباید مانع از تحقق اهداف متعالی جوان انقلابی شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر؛ سعید حیدری مدیر کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات استانداری بوشهر در نشست با اعضای پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر اظهار داشت: این کمبودها و نواقصی که شما از آن صحبت میکنید در اغلب جوامع بشری دیده می شود.هیچکدام از این نواقص، نباید مانع از تحقق اهداف شما شود و کاستی ها هم شما را نباید از تلاش بازدارد.

رویکرد دولت مردمی ایران قوی

وی افزود: مسئولین آینده این استان و کشور ما بی شک از میان جوانان و نوجوانان فعال امروزی انتخاب می‌شوند و قطعا شما آینده این استان هستید.رویکرد دولت مردمی ایران قوی و استاندار محترم استان بوشهر جوانگرایی و اعتماد به جوانان در سطوح مختلف مدیریتی استان است و امروز شاهد حضور جوانان در سطوح مختلف مدیریتی استان هستیم.

رمز موفقیت و پیشرفت یک جوان

مدیر کل امور سیاسی استانداری بوشهر افزود: رمز موفقیت و پیشرفت یک جوان ابتدا در خالص کردن نیت و کار کردن برای خداست،اگر که با خدا معامله کردید و تمامی کار هایتان را فقط برای رضای خداوند انجام دادید، قطعا خدا از جایی که گمان نمی‌کنید شما را در رسیدن به اهدافتان کمک می کند.

روحیه معنوی جوانان

سعید حیدری بیان کرد: در این فعالیتی که دارید، کمبود بودجه و امکانات و…شما را نا امید نکند و نگذارید که این موضوعات مانعی پیش روی شما باشد.اگر نگاهی به دفاع مقدس بیندازید به خوبی می‌بینید که جوانان همین مرز و بوم در جنگی نابرابر با تکیه بر معنویت و توجه به خدا در مقابل اجماع قدرت های پوشالی دنیا با حجم عظیمی از سرمایه ها و امکانات مدرن ایستادند و موفقیت های بزرگی را بدست آوردند که موجب تعجب و حیرت کارشناسان خبره مسائل جنگ در سطح جهان شده است.موفقیت هایی که با محاسبات ریاضی به هیچ عنوان دست یافتی نبود و این صرفا نتیجه روحیه معنوی جوانان،ابتکار،خلاقیت و توجه به ظرفیت های درونی بوده است.

اولویت بندی مسائل و برنامه ها

وی بیان کرد: یک جوان بایستی بر روی عمق بخشی به فعالیت ها و برنامه های خود متمرکز شود و از کارهای گذرا، لحظه ای و احساسی فاصله بگیرید.در همین راستا اولویت بندی مسائل و برنامه ها یا به عبارت دیگر توجه به رویکرد مسئله محوری از ضروریات است که به نحو ویژه ای بایستی مورد توجه قرار گیرد.

اعتماد به جوانان در بوشهر عملیاتی شده است

محمدرضا تنو مدیر پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر در ادامه این نشست گفت: با تاکید زیاد مقام معظم رهبری و آقای رئیسی و استاندار بوشهر بر نسل جوان داشتند، این امر در استان بوشهر عملیاتی شد.

مطالبه گری باید همراه با رعایت اخلاق

وی گفت:مجموعه های جوان و نوجوان ما تا به کنون فعالیتی مطلوب و جامع را جهت پیشبرد اهداف جوانان و نوجوانان دغدغه مند استان بوشهر ارائه داده اند و در ادامه نیز با تلاش اعضای این مجامع و استفاده از تجربیات و حمایت های مدیران جوان به دنبال تعالی جوانان و نوجوانان استان بوشهر هستیم.

عدالت و حفظ آبرو

تنو افزود: طبق صحبت های حضرت آقا مطالبه گری باید همراه با رعایت اخلاق، عدالت و حفظ آبروی افراد باشد.

در ادامه این نشست جوانان حاضر در این جلسه به ایراد نطق و بیان نظرات خود پرداختند.

اخبار مرتبط

امید و توجه به جوانان یعنی توجه به هویت آینده‌ی کشور 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.