حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2182 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
شناسه : 1661
بازدید 655
8
رئیس اداره ورزش و جوانان نظرآباد نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان در استان البرز شد و مقرر گردید 500 فقره تسهیلات 50 میلیون تومانی اشتغال به جوانان نظرآباد پرداخت گردد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان 

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نظرآباد روز شنبه مورخ ۶ دی ماه ۱۳۹۸ در سالن جلسات فرمانداری نظرآباد با حضور شفیعیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به عنوان رئیس ستاد، فتاح حاجی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نظراباد به عنوان دبیر ستاد،، اعضای ستاد ساماندهی و مصطفی هادی دبیر مجمع جوانان استان البرز، تعدای از دبیران سازمان های مردم نهاد شهرستان نظرآباد برگزار شد تا نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان در البرز باشد.

نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان

نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان

۵۰۰ فقره تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی برای جوانان نظرآباد

فتاح حاجی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان نظرآباد، پس از این نشست در گفت و گویی با پایگاه خبری سمن جوانان ضمن اشاره به این نکته که نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان در البرز می باشد، از انعقاد تفاهم نامه ای با موسسه مالی و اعتباری نور برای اعطای ۵۰۰ فقره وام تسهیلات بانکی ۵۰ میلیون تومانی به جوانان به دارای مهارت و خوداشتغال با کمترین شرایط ضمانتی خبر داد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان نظرآباد در ادامه گفت: تمامی ادارات نسبت به اطلاع رسانی به جوانان و نخبگان تحت پوشش خود جهت ثبت نام در سامانه کارآفرینی که توسط اداره فنی و حرفه ای موظف هستند و همچنین کمیته تخصصی اشتغال و پیگیری تسهیلات بانکها ویژه جوانان در فرمانداری به صورت تخصصی تشکیل گردد.

 مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان نظرآباد

 1. مقرر گردید ۵۰۰ فقره تسهیلات بانکی ۵۰ میلیون تومانی توسط موسسه مالی و اعتباری نور از طریق تفاهم نامه با اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد به جوانان دارای مهارت و خوداشتغال با کمترین شرایط ضمانتی انجام پذیرد .
 2. مقرر گردید تمامی اداراتی که ثبت سامانه اشتغال رصد خود را زیر ۳۳ % انجام داده اند ظرف مدت یک هفته گزارش خود را به دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان اعلام نمایند و تا پایان بهمن ماه ثبت کامل و ۱۰۰ درصدی خود را انجام دهند.
 3. اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گزارش آمار و اطلاعات خود در زمینه اشتغال جوانان را در اختیار دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان قرار دهد و پیگیری های لازم جهت ثبت سامانه رصد از ادارات مربوطه صورت پذیرد.
 4. تمامی ادارات نسبت به اطلاع رسانی به جوانان و نخبگان خود جهت ثبت در سامانه کارآفرینی که توسط اداره فنی و حرفه ای پیگیری می شود، اقدام نمایند و گزارش خود را ارائه نمایند
 5.  اداره فنی و حرفه ای نسبت به انجام دوره های کسب و کار و معرفی جوانان دارای مهارت و مشاغل خانگی به دریافت وام اقدام نماید و گزارش را به دبیرخانه اعلام نماید
 6. مقرر گردید بانک ملی اقدامات لازم جهت ارائه وام ۴ % به جوانان معرفی شده از ادارات بهزیستی ، کمیته امداد و ورزش و جوانان معمول نماید.
 7. مقرر گردید کمیته تخصصی اشتغال و پیگیری تسهیلات بانکها ویژه جوانان در فرمانداری به صورت تخصصی تشکیل و اقدام گردد
 8. مقرر گردید تمامی اعتباراتی که برای جوانان به ارگان های دولتی و ادارات تخصیص داده میشود و فعالیت های حوزه جوانان به صورت گزارش مکتوب به دبیرخانه ستاد ارائه شود .
 9. مقرر گردید دستگاههای مرتبط نسبت به شناسایی آسیب های حوزه ی جوانان خود اقدام و گزارش مکتوب به ستاد ارائه نمایند
 10. مقرر گردید فرمانداری شهرستان نظرآباد نسبت به حمایت از سازمان مردم نهاد حامیان محوطه باستانی ازبکی به جهت ثبت و راه اندازی پایگاه خبری سمن جوانان در سطح ملی اقدام نماید .
 11. مقرر گردید تمامی ادارات نسبت به همکاری در زمینه اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه به نیازمندان در دهه ی بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی اقدام نمایند.

حاجی زاده در انتها اعلام کرد: جوانان شهرستان نظراباد می توانند برای دریافت این تسهیلات به اداره ورزش و جوانان این شهرستان مراجعه کنند. 

اخبار مرتبط 

پرداخت وام ۵۰۰ میلیون تومانی برای ثبت تعاونی جوانان

فتاح حاجی زاده مدیر جوان اداره ورزش و جوانان

تکمیل و افزایش سرانه ورزشی با تلاش مدیر جوان در نظرآباد

 

ثبت دیدگاه

2 دیدگاه برای “نظرآباد پیشتاز ستاد ساماندهی امور جوانان”
 1. پرچم بچه های نظرآباد بالاست 👌👌

  پاسخ
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.