حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1898 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 950×
نشست امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان بوشهر
۲۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
شناسه : 9693
بازدید 147
2
محمدرضا تنو

تمام اعضا باید کارایی و توانایی لازم را داشته باشند و مطالبه گری و دغدغه مندی جوانان و نوجوانان بسیار حائز اهمیت است و اعضا باید اتحاد و همدلی و انرژی داشته باشند.

ارسال توسط : نویسنده : آیناز آقایی ، سحر زنده بودی منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

نشست امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان بوشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر؛ نشست امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان بوشهر با اعضای مجمع جوانان استان به صورت مجازی برگزار شد که در این نشست فعالیت مجمع ملی جوانان را بررسی شده و به برنامه ریزی جهت فعالیت های آینده پرداخته شد.

محمدرضا تنو مسئول امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر گفت: در ابتدا از سرکار خانم صداقت و جناب آقای زنده بودی کمال تقدیر و تشکر را دارم که در این چند ماه اخیر فعالیت ها و اقدامات امور نوجوان مجمع جوانان استان بوشهر را پیش بردند.

مطالبه گری جوانان و نوجوانان دارای اهمیتی بسیار است

تنو ادامه داد: تمام اعضا باید کارایی و توانایی لازم را داشته باشند و مطالبه گری و دغدغه مندی جوانان و نوجوانان بسیار حائز اهمیت است و اعضا باید اتحاد و همدلی و انرژی داشته باشند.

برگزاری انتخابات بین اعضای مجمع جوانان

وی افزود: کادر سازی امور نوجوان مجمع جوانان مجدد انجام می شود و رئیس برخی از کارگروه ها تغییر می کند و رئیس برخی از کارگروه ها با توجه به فعالیت و اقدامات آن ها ثابت می ماند اما نائب رئیس و سخنگوی در تمام کارگروه ها تغییر می کند و در روز آینده یک انتخابات میان اعضای مجمع ملی جوانان برگزار می شود و رؤسای برخی از کارگروه ها انتخاب می شود.

شورای معاونین مجمع جوانان استان بوشهر

محمد رضا تنو تصریح کرد: ما در امور نوجوان مجمع جوانان استان بوشهر، شورای معاونین داریم که پنج نفر از اعضای این شورا، رئیس کارگره های پنج گانه هستند و عضو اصلی این شورا را تشکیل میدهند.

ارائه پیشنهادات از جانب اعضای کارگروه ها

او گفت: ما در دوره ی قبل کارگاه فن بیان را در سطح استان برگزار کردیم که با همکاری کارگروه فرهنگی هنری انجام شد و در حال حاضر کارگروه ها باید موضوعات و پیشنهادات خوب و مطلوب که امکان اجرای آن ها در سطح استان وجود دارند، پیشنهاد کنند و تمام کارگروه ها باید خروجی داشته باشند.

وی یادآور شد: در هفته های آینده یک نشست حضوری با حضور تمام اعضا و مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

عضو گیری بانک اطلاعاتی نخبگان استان بوشهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.