حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1260 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 15 تعداد دیدگاهها : 926×
نتایج دومین دوره مسابقات هوش و استعدادیابی البرز
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
شناسه : 3549
بازدید 398
8
هاشم تلمخانی نتایج دومین دوره مسابقات هوش و استعدادیابی البرز؛ با معرفی نفرات برتر در سه مقطع سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم اعلام شد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

نتایج دومین دوره مسابقات هوش و استعدادیابی البرز

نتایج دومین دوره مسابقات هوش و استعدادیابی البرز که با بیش از ۳۰۰ شرکت کننده برگزار شده بود، اعلام شد.

هاشم تلمخانی، دبیر علمی رویداد در گفت و گویی با پایگاه خبری سمن جوانان، با اعلام خبر برگزاری دومین دوره مسابقه هوش و خلاقیت در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در استان البرز، عنوان کرد: نتایج این رویداد در هر سه مقطع مشخص شد.

هاشم تلمخانی

رویداد هوش و استعدادیابی البرز یادواره شهید دانشمند محسن فخری زاده بود

تلمخانی افزود این رویداد که یادواره شهید دانشمند محسن فخری زاده نام گذاری شده، توسط انجمن سفیران علم گستر و موسسه سفیران نشاط و امید و با حمایت معاونت علمی و پژوهشی ناحیه مقاومت امام سجاد (ع) و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، انجمن علمی کارآفرینی و نو آوری ایران (نمایندگی استان البرز)، خانه اوقات فراغت و نشاط اجتماعی استان البرز (شعبه شهرستان ساوجبلاغ) با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از ۲۵ مدرسه به صورت آنلاین برگزار شد.

دبیر دومین دوره مسابقات هوش و استعدادیابی البرز در ادامه گفت: نتایج مسابقه و نفرات برتر این دوره نیز به شرح ذیل می باشد:

مقطع ابتدایی:

۱_ محمد پارسا ضابطی ( مدرسه گلهای فدک )

۲_ پارمیدا برزین ( مدرسه امام سجاد ( ع )

۳_ باران محمدی زاده ( مدرسه مریم پایکاری )

۴_ مهدیس جهانگیری ( مدرسه نسل نو )

۵_ آرتین کریمی ( مدرسه دین و دانش ۲ )

مقطع متوسطه اول:

۱_ تینا چراغی ( مدرسه فرزانگان ۴ )

۲_ کیمیا اصغری ( مدرسه شهید جابریان )

۳_ محمد حسام عباسی ( مدرسه باهنر ۴ )

۴_ ستایش غفاری ( مدرسه فرزانگان ۱ )

۵_ ارمیا محمدی ( مدرسه باهنر ۴ )

مقطع متوسطه دوم:

۱_ امیر حسین جدیدی ( مدرسه شاهد پناهی )

۲_ محمد ابویی مهریزی ( مدرسه علی ابن ابیطالب )

۳_ محمد مهدی احمدیان ( مدرسه محمد رسول الله ص )

۴_ محمد حسین رمضانعلی ( مدرسه شهید کلهر )

۵_ محدثه غلامحسین آوه ( مدرسه شهدای بهمن )

شایان ذکر است به رسم یادبود و قدردانی از تلاش برگزیدگان، از نفرات فوق تقدیر به عمل آمد و جوایزی نیز اهدا شد. همچنین به کلیه شرکت کنندگان نیز گواهینامه شرکت در رویداد اهدا شد.

تلخامی در انتها یادآور شد: جا دارد از زحمات بی شائبه جناب آقای مهرداد شاطری معاون محترم علمی و پژوهشی سپاه ناحیه امام سجاد (ع) کرج، جناب آقای پدرام فروغی شاد عضو محترم مجمع جوانان البرز و دبیر انجمن سفیران علم گستر و همچنین جناب آقای عارف فرخی شورای مرکزی موسسه سفیران نشاط و امید که در برگزاری این المپیاد تلاش زیادی کردند تقدیر و تشکر نمایم.

اخبار مرتبط

دومین دوره مسابقه هوش و استعدادیابی در استان البرز

سومین دوره المپیاد علمی زبان های خارجه در استان البرز

نخستین رویداد استانی استعدادیابی هوش و خلاقیت در البرز

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.