حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 1 October , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1986 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
مشارکت دانش آموزان در تصمیم سازی ها
۲۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
شناسه : 9736
بازدید 179
1
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر

دانش آموزان در مناطق مختلف استان با بینش نسبت به وقایع و حقایق مطالبی ارائه می دهند که باعث ارتقاء سطح معنوی و کیفی آموزش و پرورش می شود .

ارسال توسط : نویسنده : فاطمه سعادتی زاده منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

 مشارکت دانش آموزان در تصمیم سازی ها

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان از بوشهر، علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک عید غدیر در خصوص مجلس دانش آموزی اظهار کرد: مجلس دانش آموزی فرصت مناسب و ارزشمندی است تا دانش آموزان با پذیرش مسئولیت ، تفکر آگاهانه نسبت به مسائل فعالیت کرده و مشارکت دانش آموزان در تصمیم سازی ها داشته باشند.

علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان

 

او افزود : مجلس دانش آموزی زمینه ای است تا دانش آموزان تصمیم سازی کرده و با استفاده از قابلیت ها طرح های کارشناسانه ارائه دهند. طرح های قابل قبول که کارشناسی شده می توان به صورت عملیاتی پی گرفته شود.

بررسی و مشورت توسط دانش آموزان

خدا کرم نوروزی مدیر سازمان دانش آموزی استان بوشهر گفت : در مجلس دانش آموزی، دانش آموزان با دیدگاه های مختلف پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی بررسی و مشورت می پردازند تا به راه حل های مناسب دست یابند.

خدا کرم نوروزی مدیر سازمان دانش آموزی استان بوشهر

رشد و شکوفایی استعداد های دانش آموزان

نوروزی افزود: دانش آموزان در مجلس دانش آموزی مشکلات را به صورت کلی مورد توجه قرار می دهند که این امر موجب رشد و شکوفایی استعداد های دانش آموزان می شوند.

در این نشست نایب رئیس دوم هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی استان بوشهر در خصوص کمیته های پنج گانه مجلس دانش آموزی و عملکرد آن گزارشی ارائه داد.

ارتقاء سطح معنوی و کیفی آموزش و پرورش

محمد رضا تنو گفت: دانش آموزان در مناطق مختلف استان با بینش نسبت به وقایع و حقایق مطالبی ارائه می دهند که باعث ارتقاء سطح معنوی و کیفی آموزش و پرورش می شود .

محمدرضا تنو

بیانیه گام دوم نوید دهنده آینده روشن تری را می دهد

او افزود: دانش آموزان در مجلس دانش آموزی با روحیه نقد و نقد پذیری و شناسایی مشکلات دانش آموزان در مدارس به حل آن کمک می کنند. بطوریکه بیانیه گام دوم نوید دهنده آینده روشن تری برای بهره گیری از ظرفیت های جوانان در مسائل فرهنگی، اجتماعی و غیره است.

رسیدگی به مشکلات و مطالبات دانش آموزان

تنو اظهار کرد: رسیدگی به مسایلی که دانش آموزان با آن درگیری ذهنی دارند از قبیل کنکور سراسری، انتخاب رشته تحصیلی، آسیب اجتماعی مدارس، ناشادابی مدارس، عدالت آموزشی و سایر موارد نیز در دوره اول مجلس دانش آموزی استان بوشهر توسط اعضای هیئت ریسه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، امیدوارم ادامه پیگیری ما در مجلس دانش آموزی اعضای جدید این مجلس ادامه دهند.

او گفت: کمیته های پنجگانه اولین دوره مجلس دانش آموزی استان بوشهر عملکرد خوب و روبه جلو ای داشتند، و باید حتماً از ظرفیت آنان استفاده شود، توسط اعضای دومین دوره مجلس دانش آموزی استان بوشهر و همینطور سازمان دانش آموزی استان بوشهر به بهترین شکل استفاده شود.

اخبار مرتبط

نشست امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان بوشهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.