حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 29 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2145 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
مسئول امور مطالبه گری و گام دوم انقلاب سمن جوانان
۱۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
شناسه : 6965
بازدید 306
6
علیرضا گروسی

طی حکمی از سوی علیرضا گروسی صاحب‌امتیاز پایگاه خبری سمن جوانان سید امیرحسین موسوی به عنوان مسئول امور مطالبه گری و گام دوم انقلاب سمن جوانان منصوب شد.

ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

مسئول امور مطالبه گری و گام دوم انقلاب سمن جوانان

مسئول امور مطالبه گری و گام دوم انقلاب سمن جوانان برای پیگیری دقیق‌تر و مسنجم این حوزه انتخاب شد. طی حکمی از سوی علیرضا گروسی صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری سمن جوانان سید امیرحسین موسوی از جوانان فعال کشور به این سمت منصوب شد.

بیانیه گام دوم انقلاب و حمایت از جوانان

گروسی دراین‌باره اظهار داشت: مهم‌ترین انگیزه برای تأسیس پایگاه خبری سمن جوانان این بود که در راستای بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب و حمایت از جوانان یک رسانه قوی و تخصصی داشته باشیم و همه ما جوانان در پی آن هستیم که منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه بیانیه گام دوم رو مطالبه و عملیاتی کنیم.

مدیریت کشور نیازمند ورود جوانان تازه‌نفس و خوش‌فکر است

گروسی صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری سمن جوانان افزود: امروزه کشور دچار مشکلات عمده‌ای است که بیشتر آن‌ها مربوط به ضعف مدیریت داخلی و استفاده از تفکرات قدیمی است و مدیریت کشور نیازمند ورود جوانان تازه‌نفس و خوش‌فکر است و ما در این زمینه حامی جوانان موفق و مدیران جوان کشور خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم کشور را به توسعه برسانیم باید به جوانان اعتماد کنیم همان‌گونه که در کلام رهبری همیشه جوانان به‌عنوان پرچم‌دار انقلاب اسلامی و ادامه‌دهنده مسیر شهدا توصیف می‌شوند، بنابراین ضرورت دارد که مطالبات حوزه جوانان و منویات رهبری در گام دوم به‌صورت تخصصی پیگیری شود.

مطالبه گری و جوانان از هم گسستنی نیستند

سید امیرحسین موسوی مسئول امور مطالبه گری و گام دوم انقلاب سمن جوانان نیز دراین‌باره گفت: یکی از مسائل مهم در حوزه جوانان امروزه مطالبه گری است همان‌طور که در بیانیه گام دوم انقلاب و سخنان رهبری به آن اشاره‌شده مطالبه گری و جوانان از هم گسستنی نیستند.

سید امیرحسین موسوی

تقویت فرهنگ مطالبه گری صحیح

موسوی تأکید کرد: آن‌چنان مسئله مطالبه گری و جوانان مهم هستند که رهبر انقلاب بیش از ۴۰ در بیانیه گام دوم از کلمات جوانان و مطالبه گری نام‌برده‌اند. در اسلام هم به مطالبه گری تحت عنوان امربه‌معروف و نهی از منکر اشارات زیادی شده ولی متأسفانه در حال حاضر فرهنگ مطالبه گری صحیح در کشور به‌خوبی جایگاه خود را پیدا نکرده و جوانان ایران اسلامی با امر مطالبه گری ناآشنا هستند طوری که رهبری در سخنرانی‌های خود از آن به‌عنوان واجب فراموش‌شده یاد می‌کنند.

راه‌اندازی مطالبه گری پایگاه‌های استانی سمن جوانان

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از اهداف حوزه مطالبه گری پایگاه خبری سمن جوانان کشور می‌توان به فعال شدن حوزه مطالبه گری پایگاه‌های خبری سمن جوانان در سطح استان‌ها و به دنبال آن آگاهی بخشی به جوانان و فعالان فرهنگی اجتماعی در خصوص مطالبه گری صحیح و همچنین شناسایی و به‌کارگیری جوانان انقلابی در حوزه مطالبه گری تحت عنوان کارگروه مطالبه گری در سطح استان‌ها اشاره کرد.

موسوی در انتها گفت: قطعاً با فعال شدن این کارگروه در پایگاه‌های خبری جوانان در استان‌ها مشکلات استان‌ها رصد شده و در صورت لزوم از طریق مطالبه گری صحیح و قانونی به اطلاع متخصصین و مسئولین امر از طریق پایگاه خبری خواهد رسید.

حکم مسئول امور مطالبه گری و گام دوم انقلاب سمن جوانان

اخبار مرتبط

 

نمایندگی سمن جوانان در استان کرمان

مشاور سمن جوانان در حوزه مطالبه گری و گام دوم انقلاب

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.