حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1720 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 945×
عضو گیری بانک اطلاعاتی نخبگان بوشهر
۱۹ تیر ۱۴۰۱ - ۷:۲۸
شناسه : 9581
بازدید 92
2
محمدرضا تنو

با همت اعضای نوجوانان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر این هفته فاز جدید عضو گیری را شروع خواهیم کرد، که گام بزرگی در جذب و ساماندهی و حمایت از نخبگان نوجوان است.

ارسال توسط : نویسنده : ادمین استان بوشهر منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

عضو گیری بانک اطلاعاتی نخبگان استان بوشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر؛ محمدرضا تنو مسؤل امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر در گفت و گو با این پایگاه خبری افزود: امور نوجوانان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر به عنوان یکی از متولیان جامعه بزرگ نوجوان و دانش آموزی استان بوشهر سعی در پرورش مدیران نسل نو دارد. عضو گیری بانک اطلاعاتی نخبگان بوشهر با سرعت و دقی بیشتری در حال انجام است.

عضو گیری امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان بوشهر

وی ضمن ارائه و رونمایی از برنامه های امور نوجوان مجمع جوانان جوانان گفت: با همت اعضای نوجوانان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر در این هفته فاز جدید عضو گیری را شروع خواهیم کرد، که گام بزرگی در جذب و ساماندهی و حمایت از نخبگان نوجوان کشور است.

او گفت : نوجوانان و دانش آموزان می توانند جهت عضویت در این مجمع به نشانی nojavanan_busheher در تمامی رسانه ها پیغام دهند .

تشکیل بانک اطلاعاتی نخبگان استان بوشهر

شیوه نامه بانک اطلاعاتی نخبگان

تنو افزود: همچنین با توجه به راهبردهای شیوه نامه بانک اطلاعاتی نخبگان در جهت حمایت از ایده های نوآورانه و متفکرانه نخبگان این بانک، از تأسیس مراکز رشد و نوآوری نوجوان که مرکز فکر و ایده های نوآورانه و فناورانه نخبگان علمی و پژوهشی بانک نخبگان است، در جهت رشد و پرورش این نخبگان با کمک پارک های علم و فناوری و پژوهشسراهای استان بوشهر جلساتی گرفته شده است که نتایج این جلسات در هفته های آینده مشخص خواهد شد .

کارگاه های آموزشی

وی ادامه داد: برنامه های دیگر امور نوجوانان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر که در حال برگزاری است ، کار کارگاه آموزشی فن بیان و سخنوری زیر نظر نوجوانان و جوانان نخبه استان بوشهر  با موفقیت در دوره قبل برگزار شد، که با آموزشی های تخصصی استعداد های خوب را به مراکز مختلف معرفی خواهیم کرد جهت پروش استعدادی که دارند.

ظرفیت بالای جوانان و نوجوانان بوشهر

محمدرضا تنو با اشاره به اینکه نوجوانان و دانش آموزان سرمایه‌های اصلی کشور هستند، افزود: باید از توان و ظرفیت نوجوانان فردای کشور برای حل مشکلات داخلی استفاده شود. ما در استان بوشهر از ظرفیت های زیادی برخوردار هستیم که به کمک شما نوجوانان و جوانان برای اجرای آن ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

شناسایی ظرفیت‌ها ضروری است

مسؤل امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر گفت: شناسایی ظرفیت‌های استان بوشهر ضروری است با توجه به ظرفیت بالای این استان در بخش‌های مختلف شناسایی و فعال کردن آن‌ها ضروری است و باید از همه توانمندی‌های استان استفاده شود تا گامی در زمینه توسعه نسل نوجوانان و جوانان استان برداشته شود و ما تمام توان خود را برای حمایت از جوانان موفق و مدیران جوان بوشهری به کارخواهیم بست.

شور آفرینی و پیشرانی نوجوانان

وی در آخر گفت: امید داریم که امور نوجوانان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر، با اجرای این برنامه ها گامی مثبت در جهت بالنده کردن این قشر برداشته و به شور آفرینی و پیشرانی نوجوانان دست یاری دهند.

اخبار مرتبط

تشکیل کارگروه جوانان در ستاد امربه‌معروف کردستان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.