حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 13 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2182 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
ظرفیت جوانان در روابط بین الملل
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
شناسه : 2978
بازدید 660
11
نائب رئیس مجمع ملی تشکل‌های جوانان ظرفیت جوانان در روابط بین الملل و استفاده از کمک سمن‌های جوانان در حوزه امور بین الملل تاثیرات مثبتی در روابط خارجی با سایر کشورها دارد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

ظرفیت جوانان در روابط بین الملل

استفاده از ظرفیت سایر کشورها با کمک سمن‌های جوانان در حوزه امور بین الملل می تواند تاثیرات بسیار مثبتی در روابط بین المللی با سایر کشورها داشته و موجب بهبود روابط و استفاده متقابل از ظرفیت‌ها بشود و ظرفیت جوانان در روابط بین الملل بسیارمهم است.

نشست مجمع جوانان با مدیرکل دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان، صبح روز ۳۱ فروردین‌ماه، دومین جلسه مشترک اعضای هیئت مدیره مجمع ملی تشکل‌های جوانان با حضور دکتر فرشید طهماسبی مدیرکل دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان و دکتر سجاد سالک مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه و دکتر پاشا رئیس اداره ارزیابی تشکل‌های جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

نشست مجمع ملی تشکل‌های جوانان با مدیرکل دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان

در این جلسه پیشنهادات تمامی اعضای مجمع در رابطه با تعامل سمن‌های جوانان با حوزه بین الملل مطرح شد که استفاده از این ظرفیت منجر به توانمندسازی جوانان و ارتقای مهارت مدیریتی و ارتباطی آن‌ها خواهد شد.

معرفی جوانان مسلط بر زبان های خارجی برای دوره های توانمندسازی

مریم بابادی نائب رئیس مجمع ملی تشکل‌های جوانان در این نشست گفت: در راستای تشکیل تیم امور بین الملل جوانان، تعدادی از جوانان که مسلط بر سایر زبان‌های خارجی هستند جهت شرکت در دوره‌های توانمندسازی این حوزه از طرف مجمع معرفی خواهند شد.

مریم بابادی نائب رئیس مجمع ملی تشکل‌های جوانان

نائب رئیس مجمع ملی تشکل‌های جوانان در ادامه گفت: استفاده از ظرفیت‌های این حوزه در راستای افزایش و بهبود روابط جوانان کشورهای مختلف باید با اولویت کشورهای همسایه، هم‌زبان و مسلمان انجام گیرد.

ارتقای دانشجوانان در مورد تفاهم نامه های بین المللی

بابادی عنوان کرد: توانمند شدن جوانان در این حوزه نیازمند ارتقای دانش و مهارت آن‌ها و اطلاع از اسناد و تفاهم نامه‌های منعقد شده‌ی بین المللی می‌باشد. یقینا اقدامات اساسی و با برنامه را در اولویت کاری خود در این حوزه قرار می‌دهیم.

اخبار مرتبط

استفاده از ظرفیت جوانان در حوزه روستایی

تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

دیدار مجمع جوانان خراسان رضوی با مدیرکل فرامین امام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.