حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 29 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2145 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
طرح مردمی سازی یارانه‌ها مانع شکاف طبقاتی و فقر است
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
شناسه : 8483
بازدید 294
3
کارآفرین جوان و ناظر طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی

خیلی از کالاهایی که گران شده مقصر دولت سیزدهم یا مجموع کشور نیست و مسئله مربوط به مسائلی خارج از کشور است، اما باید با مردم در خصوص واقعیت‌ها صحبت‌ کنیم.

ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

طرح مردمی سازی یارانه‌ها مانع شکاف طبقاتی و فقر است

عادل اربابی کارآفرین جوان و ناظر طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه این طرح یک جراحی بزرگ اقتصادی است، گفت: طرح مردمی سازی یارانه‌ها مانع شکاف طبقاتی و فقر است.

اجرای درست طرح مردمی سازی و توزیع یارانه‌ها

کارآفرین جوان و ناظر طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی در گفتگو با پایگاه خبری سمن جوانان خراسان جنوبی، گفت: برای اجرای درست طرح مردمی سازی و توزیع یارانه‌ها سه موضوع سیستم نظارتی، درست شدن‌ و تکمیل زیرساخت‌ها و پرهیز از کلی‌گویی از اهمیت زیادی برخوردار است.

صداقت و شفافیت در طرح مردمی سازی یارانه‌ها

عادل اربابی افزود: بسیاری از مردم جامعه در زمینه این طرح دچار سردرگمی هستند و لذا صداقت و شفافیت در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است. باید در این خصوص اطلاعات کافی در اختیار مردم قرار بگیرد، در این صورت مردم هم از طرح مردمی سازی یارانه‌ها استقبال می‌کنند.

گرانی برخی کالا مربوط به خارج از کشور است

کارآفرین جوان و ناظر طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی اظهار داشت: خیلی از کالاهایی که گران شده مقصر دولت سیزدهم یا مجموع کشور نیست و مسئله مربوط به مسائلی خارج از کشور است، اما باید با مردم در خصوص واقعیت‌ها صحبت‌ کنیم.

اربابی تصریح کرد: اگر قرار است مطلبی تولید شود رسانه‌ها باید همسو و همپا پیش بروند و با صدای واحد، صداقت و شفافیت اطلاع‌رسانی جمعی شکل بگیرد.

در بحث اقتصادی ثبات نداریم

وی ادامه داد: در بحث اقتصادی ثبات نداریم، مدام گفته می‌شود ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف شد درحالی‌که در ارتباط با مزایا و لزوم جابه‌جایی این ارز از واردکننده به زنجیره آخر یعنی مصرف‌کننده، کمتر به جامعه گفته‌شده است.

کارآفرین جوان و ناظر طرح‌های اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی طرح مردمی سازی یارانه‌ها را تصمیمی عادلانه دانست و افزود: این طرح مانع شکاف طبقاتی و فقراست و از سوی دیگر صاحبان سرمایه برای تأمین کالای مطلوب وارد رقابت می‌شود.

واردات کالاهای مطلوب صورت می‌گیرد

اربابی در انتها به سوداگری اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح، واردات کالاهای مطلوب صورت می‌گیرد درحالی‌که سرمایه‌ها قبلاً درجاهای دیگر به مسائلی مانند خرید مِلک در دیگر کشورها و یا مواد مصرفی غیر ضرور تبدیل‌شده است.

اخبار مرتبط

مطالبه گری ابزار تحقق اهداف دولت جوان و انقلابی است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.