حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2181 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان منصوب شد
۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
شناسه : 4656
بازدید 435
4
علیرضا گروسی رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان منصوب شد؛ مصطفی هادی دبیر مجمع جوانان البرز به رئیس مشارکت های اجتماعی این رسانه شد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان منصوب شد

علیرضا گروسی صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری سمن جوانان طی حکمی رئیس مشارکت های اجتماعی این رسانه منصوب گردید. بر این اساس مصطفی هادی به عنوان رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان منصوب شد.

رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان منصوب شد

مصطفی هادی جوان فعال در حوزه مشارکت های اجتماعی

مصطفی هادی دبیر مجمع جوانان استان البرز بوده و از جوانان فعال در حوزه مشارکت های اجتماعی امروز با حضور در دفتر پایگاه خبری سمن جوانان حکم مسئولیت خود را دریافت کرد.

تقویت روحیه مشارکتی در بین جوانان

علیرضا گروسی در مورد این انتصاب گفت: یکی از اهداف اساسی پایگاه خبری سمن جوانان تقویت روحیه مشارکتی در بین جوانان و حضور فعال ایشان در رویدادها و جریان های مختلف کشور می باشد. جامعه ای می تواند موفق باشد و به سمت توسعه قدم بردارد که مشارکت فعال مردم در آن نهادینه شود و شهروندی فعال برای مردم تعریف گردد.

سمن ها بهترین فرم و الگوی توسعه روحیه مشارکتی هستند

مصطفی هادی نیز با ابراز خوشحالی از فعالیت در حوزه جوانان و سازمان های مردم نهاد ابراز داشت: در این میان سازمان های مردم نهاد بهترین فرم و الگوی توسعه روحیه مشارکتی بین مردم و به ویژه بین جوانان هستند و این انتصاب به منظور مشارکت دادن جوانان در موضوعات مختلف و تشویق ایشان برای نقش آفرینی بیشتر است.

جوانان در امور کشور مشارکت کنند

رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان خاطرنشان کرد: تمام تلاش بنده این است که به جوانان و هم سن و سالان خویش این انگیزه را بدهم که باید تلاش کنند و برای سرنوشت خودشان و کشورشان در همه امور به اظهارنظر و مشارکت بپردازند.

مشارکت اجتماعی از شاخصه های توسعه یافتگی است

هادی در ادامه گفت: مشارکت های اجتماعی از شاخصه های کشورهای توسعه یافته می باشد و ما اگر بخواهیم به سمت توسعه حرکت کنیم باید مردم را در تصمیم گیری ها دخالت دهیم و قطعا همراهی مردم در مدیریت امور محلی، منطقه ای و ملی موجب تقویت سرمایه های اجتماعی و سرمایه های انسانی و تعالی فرهنگی-اجتماعی کشور خواهد شد.

شایان ذکر است هادی دبیر سازمان مردم نهاد مهد آرامش امروز و ریاست کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجمع جوانان استان البرز را برعهده دارد.

حکم انتصاب رئیس مشارکت های اجتماعی پایگاه خبری سمن جوانان

اخبار مرتبط

سومین نمایندگی استانی پایگاه خبری سمن جوانان در اردبیل

انتخاب دبیر جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در محمد شهر

اعطای احکام اعضای شورای تشکل‌های جوانان البرز

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.