حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 1 October , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1986 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
دیدارهای هیئت‌رئیسه شبکه جوانان انقلاب اسلامی البرز با مسئولان شهرستانی
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
شناسه : 5545
بازدید 292
4
محمدرضا نادری

مسئول و معاونت های شبکه جوانان انقلاب اسلامی در البرز با مسئولین استانی این شبکه به منظرو برنامه ریزی مستمر و منظم جلسه برگزار کردند.

ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

دیدارهای هیئت‌رئیسه شبکه جوانان انقلاب اسلامی البرز با مسئولان شهرستانی

مسئول، هیئت‌رئیسه و معاونین شبکه جوانان انقلاب اسلامی استان البرز با مسئولین شهرستان‌های مشکین‌دشت، کمال شهر، هشتگرد و نظرآباد نشست‌های تخصصی برگزار کردند. دیدارهای هیئت‌رئیسه شبکه جوانان انقلاب اسلامی البرز با مسئولان شهرستانی در راستای هم‌افزایی و تقویت این شبکه انجام می‌شود.

همکاری با افراد مطالبه گر، فعال و متخصص

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان، محمدرضا نادری مسئول شبکه جوانان انقلاب اسلامی در استان البرز طی نشستی که با مسئولین این شبکه برگزار شد، با اشاره به اینکه مسئولین کمیته‌ها در این شهرها در اسرع وقت انتخاب شود گفت: افراد مطالبه گر، فعال و متخصص در حوزه مسئولیت‌های محوله همکاری شود.

کار انقلابی منظم و مستمر است

نادری افزود: کار انقلابی به معنای بی‌نظمی نیست و پیشرفت در کار‌ها فقط با نظم و انضباط ممکن است و امیدواریم که همه عزیزان برنامه ریزی منظم و مستمر را دستور کار خود قرار دهند.

تعلیم و تربیت مدیران جوان جهادی انقلابی

مسئول شبکه جوانان انقلاب اسلامی استان البرز با اشاره به این موضوع که تعلیم و تربیت مدیران جوان جهادی انقلابی برای پیشبرد امور در نظام اسلامی لازم است، ادامه داد: با این رویکرد بسیاری از مشکلات قابل‌رفع است و ما باید سعی کنیم که ابتدا خودسازی نماییم و سپس در راستای کادرسازی درست به تربیت نیروهای جدید گام برداریم.

اراده انقلابی و ورود جهادی به مشکلات

وی تصریح کرد: با اراده انقلابی و ورود جهادی مشکلات حل می‌شوند و همه جوانان باید از این اراده پولادین و روحیه مطالبه گری برخوردار باشند و در این میان اعضای شبکه جوانان انقلاب اسلامی باید پیشرو و پیشگام همه جوانان ظاهر شوند.

مطالبه گری ها قانون مدار باشد

نادری با اشاره به این موضوع که بعد از انتخاب معاونت‌ها دغدغه‌های مردم را پیگیری و مطالبه گری عمومی را در شهرها نهادینه کنید گفت: در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مطابق فرمایشات حضرت آقا گام بردارید و قانون مداری را در مطالبه گری حتماً مدنظر قرار دهید و بدانید که اگر مطالبه ای در جایی انجام می پذیرد باید بر اساس مستندات قانونی و اگاهی کامل باشد.

اخبار مرتبط

تفاهم‌نامه سازمان زندان‌ها و شبکه جوانان انقلاب اسلامی استان البرز

نیلوفر علیپور معاون ورزشی شبکه جوانان انقلاب اسلامی در البرز

نظر عضو جوان شورای نگهبان در مورد جوانان و جوان‌گرایی در کشور

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.