حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2182 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
دومین نمایندگی استانی پایگاه خبری سمن جوانان در هرمزگان
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵
شناسه : 3860
بازدید 472
6
علیرضا گروسی دومین نمایندگی استانی پایگاه خبری سمن جوانان در هرمزگان توسط علیرضا گروسی به خانم زهرا جامعی دبیر مجمع جوانان استان هرمزگان اعطا شد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

دومین نمایندگی استانی پایگاه خبری سمن جوانان در هرمزگان

دومین نمایندگی استانی پایگاه خبری سمن جوانان از سوی علیرضا گروسی صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول این رسانه تخصصی حوزه جوانان هماهنگی و نظارت مجمع جوانان استان هرمزگان به زهرا جامعی، دبیر مجمع جوانان هرمزگان اعطا شد.

پایگاه خبری سمن جوانان رسانه تخصصی جوانان کشور

علیرضا گروسی صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری سمن جوانان گفت: پایگاه خبری سمن جوانان به‌عنوان قطب رسانه‌ای جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد کشور و به‌عنوان عنصر هویت‌بخش برای تشکل‌های مدنی و قشر عظیم جوان در کشور و در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و ضرورت جوان‌گرایی تأسیس‌شده است.

علیرضا گروسی صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری سمن جوانان

رسالتِ قطبِ رسانه‌ای جوانان

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول در ادامه بیان کرد: رسالت اصلی قطب رسانه‌ای جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و حمایت از جوان‌گرایی در کشور است. معرفی مدیران جوانان، معرفی جوانان موفق، ارائه شاخص‌های مناسب برای فعالیت‌های جوانان، تقویت روحیه مشارکتی در بین جوانان، ایجاد فضای مناسب برای رشد جوانان، نگاه تحلیلی به مسائل و مشکلات حوزه جوانان و سمن‌ها و موارد مشابه از برنامه‌های پایگاه خبری سمن جوانان خواهد بود.

سمن جوانان، فراتر از یک پایگاه خبری

زهرا جامعی نماینده پایگاه خبری سمن جوانان در هرمزگان گفت: سمن جوانان، فقط یک درگاه خبری در حوزه جوانان نیست، بلکه تحقق اهداف علمی، بازاریابی، اشتغال، فرهنگی، ارزشی و… به همراه خواهد داشت.

زهرا جامعی نماینده پایگاه خبری سمن جوانان در هرمزگان

 

جامعی افزود: ارتباط‌گیری با مدیران شرکت‌های خصوصی و دولتی، روسای ادارات، مسئولین فرهنگی و ورزشی، نهادهای دانشجویی، بسیج و… به جهت کسب اطلاع به‌موقع در زمان فراخوان‌های جذب نیروی کار برای جوانان و همچنین اطلاع‌رسانی مناسب و ارتباط با نخبگان و جوانان مستعد و توانمند به جهت مشارکت و دعوت به همکاری در فعالیت‌های مرتبط هر ارگان مؤثر می‌گردد.

دبیر مجمع جوانان استان هرمزگان ادامه داد: ازآنجایی‌که پایگاه خبری ظرفیتی به جهت معرفی جوانان برتر و نخبه و همچنین پلی به جهت نشر مقالات و نظریه‌های علمی و پژوهشی جوانان و اصحاب علم و تخصص می‌باشد این خود یک بایگانی و یک مجموعه لیست از جوانان موفق و توانمند هر حوزه را تشکیل می‌دهد که در صورت همکاری مسئولین و تبادل و توافق و نتیجه مثبت مطالبات پی‌درپی می‌تواند در زمان فراخوان‌های کاریابی ادارات و ارگان‌های دولتی و خصوصی، از جمله درگاه‌های معرفی نیروی توانمند و متخصص باشد.

سمن جوانان، برای تمام جوانان

نماینده پایگاه خبری در هرمزگان بیان کرد: خدمت‌رسانی خبری نه‌تنها برای جامعه سمن‌های ثبتی اداره کل ورزش و جوانان و استانداری هرمزگان بلکه پوشش و صفحه رسانه‌ای و حمایتی تمام جوانان با حوزه‌های تخصصی متعدد فرهنگی، هنری، ورزشی، موسیقی، علمی، اعتقادی، پزشکی، اجتماعی، زیست‌محیطی، گردشگری و…خواهد بود و مطالب دارای چارچوب و ارزش و مفید و مؤثر برای جوانان و عام را منتشر خواهد کرد.

هم‌نشر رسانه‌ای هم آموزش رسانه‌ای

جامعی افزود: یکی دیگر از تفاوت‌های پایگاه خبری سمن‌های جوانان نسبت به دیگر رسانه‌های خبری این است که علاوه بر انتشار رسانه به آموزش سواد رسانه نیز خواهد پرداخت.

اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن

زهرا جامعی بیان کرد: با بهبود شرایط کرونایی حاکم، برگزاری دوره‌های آموزشی سواد رسانه‌ای، خبرنویسی، کار با نرم‌افزارهای گرافیکی و رسانه‌ای به جهت توانمندسازی علاقه‌مندان حوزه رسانه، مجازی و خبر در راستای بهبود عملکرد رسانه‌ای جوانان در جنگ نرم که به‌دفعات متعدد نیز مقام معظم رهبری به اهمیت آن اشاره‌کرده‌اند و همچنین فرمودند: یکى از ابزارها در جنگ نرم این است که مردم را در یک جامعه نسبت به یکدیگر بدبین کنند همچنین می‌فرمایند: در این جنگ نرم، کافی است هواداران جبهه حق بیدار باشند و بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتر از زبان باطل است.

آموزش سواد رسانه به تشخیص درست و غلط بودن اخبار، نحوه انتشار، چگونگی ترویج فرهنگ صحیح از باورها و فرهنگ اسلامی و حتی تحقق صحیح اهداف معنوی و مالی در حوزه تبلیغات خواهد رسید. ازاین‌رو توجه و تمرکز در حوزه رسانه، مجازی و خبری از شیوه‌های صحیح آموزشی دارای اهمیت می‌باشد.

اخبارمرتبط

زهرا جامعی دبیر مجمع جوانان هرمزگان

اولین نمایندگی استانی پایگاه خبری سمن جوانان در قم

پایگاه خبری سمن جوانان رتبه برتر جشنواره اندیشه قلم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.