حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 1 October , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1986 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
دستور ویژه استاندار برای تکمیل خانه جوان البرز
۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰
شناسه : 2901
بازدید 335
4
مهران افشاری دستور ویژه استاندار برای تکمیل خانه جوان البرز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، مهم ترین خروجی این نشست برای جوانان البرز خواهد بود.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز
پ
پ

دستور ویژه استاندار برای تکمیل خانه جوان البرز

مهران افشار معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز اظهار کرد: در اولین جلسه رسمی نماینده عالی دولت در استان البرز با موضوع جوانان برگزار شد و ما در نشست شورای عالی ساماندهی امور جوانان توانستیم مصوبات خوبی را داشته باشیم که مهم ترین آن دستور ویژه استاندار برای تکمیل خانه جوان البرز بود.

مهران افشار معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

تکمیل خانه جوان برای استفاده جوانان البرزی

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز افزود: تکمیل خانه جوان استان یکی از موارد مطرح شده بود که استاندار البرز دستوری ویژه برای پیگیری تامین اعتبار آن را دادند و امید می رود خانه جوان استان البرز که در حال حاضر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد در کوتاه ترین زمان تکمیل و در اختیار جوانان البرزی قرار گیرد.

دستور ویژه استاندار برای تکمیل خانه جوان البرز

استقرار میز جوانان در استاندری البرز

افشاری در ادامه اختصاص فضای ویژه برای استقرار مجمع جوانان استان در استانداری البرز را دیگر اتفاق مثبت نشست ستاد ساماندهی امور جوانان دانست و گفت: این اتفاق گویای اهمیت جوانان است و امیدواریم جوانان ما نیز با مطالبه گری در این راستا به خوبی عمل کنند.

برگزاری ۱۰۰ کارگاه آموزش پیش و حین ازدواج و ۵۰ کارگاه کارآفرینی

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان البرز در بخشی دیگر از صحبت های خود اشاره ای به شاخص ترین اقدامات صورت گرفته در حوزه جوانان استان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: برگزاری ۱۰۰ کارگاه آموزش پیش و حین ازدواج و ۵۰ کارگاه کارآفرینی در مناطق کم برخوردار را شاهد بودیم ضمن آنکه در سال گذشته با ایجاد مجمع خیرین ازدواج استان تلاش داریم حمایت های لازم را برای ازدواج جوانان کم بضاعت را صورت دهیم.

مشارکت جوانان البرزی در آزادی ۴۰ زندانی

افشاری مشارکت جوانان در آزادی ۴۰ زندانی و آماده سازی و توزیع بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند را از دیگر اقدامات شاخص سال گذشته برشمرد و گفت: برای سال جاری نیز با استفاده از ظرفیت جوانان در این راستا تلاش خواهد شد.

ارائه خدمات مشاوره رایگان به خانواده های کم بضاعت

وی از تداوم ارائه خدمات مشاوره رایگان به خانواده های کم بضاعت در حوزه ازدواج، کار و تحصیل در ۸ مرکز روانشناسی استان  البرز خبر داد و گفت: با حمایت معاونت امور جوانان وزارت ورزش تا سقف یک هزار خانواده می توانند از این امکان بهره مند شوند.

حضور جوان البرزی در جایگاه ریاست مجمع ملی جوانان کشور

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در پایان گفت: جوانان البرزی در قالب ۲۰۵ سازمان مردم نهاد مشارکتی اثرگذار در حوزه های مختلف دارند که این میزان در کشور کم نظیر است و حضور یک جوان البرزی یعنیآقای امید نیازپور در جایگاه ریاست مجمع ملی جوانان کشور نیز گویای این ظرفیت بالا است./ روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

اخبار مرتبط

جوانان البرز دستیار مدیران اجرایی می شوند

تجلیل از جوانان برتر استان البرز

سه شنبه های با جوانان در البرز

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.