حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ Thursday, 1 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1719 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 945×
حرف دل جوانان تنگستان
۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
شناسه : 9424
بازدید 55
4
علیرضا زائر علیزاده

جوانان تنگستان از ظرفیت بی نظیری برخوردار هستند و تنگستان همچون نگینی در استان بوشهر است و باید از قشر جوان حمایت کنیم.

ارسال توسط : نویسنده : سحر زنده بودی منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

حرف دل جوانان تنگستان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان؛ طی نشستی که با حضور مشاور جوانان فرماندار شهرستان تنگستان، نائب رئیس پایگاه خبری سمن جوانان در استان، مدیر و جانشین مدیر پایگاه خبری سمن جوانان در شهرستان تنگستان برگزار گردید، مشاور جوانان فرماندار پای حرف دل جوانان تنگستان نشست

آشنایی جوانان با سواد رسانه

علیرضا زائر علیزاده افزود: جوانان تنگستان از ظرفیت بی نظیری برخوردار هستند و تنگستان همچون نگینی در استان بوشهر است. سمن جوانان در این شهرستان و حضور پر شور جوانان در حوزه رسانه موجب پیشرفت شهرستان می‌شود، ما باید جوانان را با سواد رسانه ای آشنا کنیم تا بتوانند در مسیر درستی گام بردارند و فعاليت مطلوبی داشته باشند.

برگزاری جلسات به صورت کارگروه

وی ادامه داد:ما باید از دغدغه هر یک از کارشناسان حاضر در سمن جوانان مطلع شویم و برای هر بخش تخصصی تعدادی زیر گروه در نظر گرفته شود و تقسیم بندی صورت بگیرد،ما در بحث اقتصاد و کارآفرینی می‌توانیم زیر مجموعه های زیادی از قبیل کشاوزی، دامداری،تولیدی ها و… تقسیم کنیم و با دقت فراوانی این مسائل را بررسی کنیم.

انتخاب دقیق با معیار هایی مشخص

زائرعلیزاده یادآور شد: مسئله ای که ما باید به آن توجه داشته باشید،انتخاب دقیق افرادی است که قرار است به عنوان کارشناس فعالیت داشته باشند یا افرادی که قرار است به عنوان فردی موفق معرفی شوند، در واقع افرادی را باید معرفی کنید که نسبت به بقیه ممتاز باشند و صاحب یک کار خلاقانه باشند و شما باید افراد را زیر ذره بین قرار دهید تا بتوانید به درستی از ظرفیت ها استفاده کنید.

کارآمدی افراد حاضر در سمن جوانان

مشاور جوانان فرماندار تصریح کرد:شما در سمن جوانان نباید تنها به رزومه افراد تکیه کنید بلکه باید کار آمدی افراد را مد نظر قرار دهید و جوانانی را به کار بگیرید که علاوه بر توانایی فکری، توان اجرایی نیز داشته باشند.

فعالیت بی نظیر تنگستانی ها در سمن جوانان

در ادامه این نشست سحر زنده بودی نائب رئیس پایگاه خبری سمن جوانان در استان گفت:جوانان و نوجوان تنگستان در بحث پایگاه خبری سمن جوانان از فعال ترین افراد هستند و تیم تنگستان از جمله فعال ترین شهرستان ها در این پایگاه خبری است، جوانان تنگستان توانایی بسیار بالایی دارند و حضور پرشور آنان در سطوح استانی به شدت حس می‌شود.

نماینده سمن جوانان در روستاهای تنگستان

زنده بودی یادآور شد:ما در شهرستان تنگستان سعی می‌کنیم علاوه بر شهر اهرم خبرنگارانی از روستا ها نیز انتخاب کنیم تا بتوانند اخبار روستا هارو پوشش دهند و نخبه ها را معرفی کنند.

معرفی نخبه ها به ارگان های مختلف

وی ادامه داد:تا کنون بیش تر ۲۰ نخبه از شهرستان به واسطه سمن جوانان معرفی شده اند و تمام سعی ما بر این است که این افراد توانمند را به نهاد های مربوطه معرفی کنیم تا از ظرفیت آنان استفاده شود.

انتخاب دقیق اعضای تیم تنگستان

در ادامه آیناز آقایی نائب رئیس سمن جوانان در شهرستان تنگستان گفت:ما تا به این لحظه تمامی اعضای سمن جوانان در تنگستان را با دقت تمام ارزیابی کرده ایم و بعد به این پایگاه خبری اضافه شده اند.

جوانان تنگستان باید مطالبات خود را بیان کنند

وی گفت:جوانان تنگستان باید مطالبات خود را بیان کنند و مطالبه گری را فقط در بحث سیاست نبینند و در تمامی زمینه ها مطالبه گری کنند.

مشاور جوانان فرماندار شهرستان تنگستان

برگزاری جلسات هم اندیشی سمن جوانان در تنگستان

در ادامه محمدرضا شعبانی مدیر پایگاه خبری سمن جوانان در شهرستان تنگستان گفت:سعی می‌کنیم جلسات هم اندیشی با اعضا را به صورت منظم داشته باشیم به جهت آشنایی اعضا با یکدیگر و آشنایی مسئولین با روند فعالیت سمن جوانان در شهرستان تنگستان.

اخبار مرتبط

مشاور جوان استاندار بوشهر پای حرف جوانان نشست

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.