حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2011 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
شناسه : 2967
بازدید 264
4
دبیرکل مجمع جوانان کشور تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با حضور دبیر کل و اعضای مجمع ملی تشکل های مردم نهاد جوانان کشور انعقاد می شود.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

راشد پرستار، دبیر کل مجمع ملی تشکل‌های جوانان کشور بر انعقاد تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص مأموریت‌های قانونی مجمع ملی جوانان و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان، نخستین نشست هم‌اندیشی دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با مجمع ملی تشکل‌های جوانان کشور امروز (سه‌شنبه) با حضور مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ستاد در راستای بررسی زمینه‌های همکاری مشترک، در محل سالن جلسات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ستاد برگزار شد.

تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی و توسعه مشارکت‌های مردمی

در این جلسه مهدی کوشا، مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی و دبیر کارگروه فرهنگی و اجتماعی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ضمن تشریح نحوه شکل‌گیری، ساختار، وظایف و مأموریت‌های این ستاد، محورهای تبلیغات، آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی و نیز ایجاد و توسعه مشارکت‌های مردمی باهدف پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز را به‌عنوان دو بستر همکاری مشترک با مجمع ملی تشکل‌های جوانان کشور عنوان و تأکید کرد: لازم است در این مورد با قید فوریت ظرفیت‌ها و توانمندی‌های طرفین احصاء و با جدیت اجرایی و پیگیری شود.

دیدگاه‌ها و ظرفیت‌های مجمع ملی تشکل‌های جوانان کشور

در ادامه پرستار، دبیر کل مجمع ملی تشکل‌های جوانان کشور با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، دیدگاه‌ها و ظرفیت‌های موجود و بالقوه مجمع را تبیین کرد و گفت: در حال حاضر حدود ۳ هزار ۵۰۰ تشکل در سطح کشور وجود دارد و مجمع ملی تشکل‌های جوانان کشور، نخستین سمن ملی در حوزه جوانان به شمار می‌رود و انعقاد تفاهم نامه مجمع ملی جوانان با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اثربخش خواهد بود.

ظرفیت گروه‌های استانی مجمع جوانان در استان‌های سراسر کشور

وی با اشاره به گروه‌های تخصصی مجمع و زمینه‌های مختلف فعالیت آن‌ها، ظرفیت گروه‌های استانی مجمع در استان‌های سراسر کشور را تشریح کرد و همکاری آن‌ها با گروه‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌ها را در دستیابی به اهداف قانونی طرفین، مهم و اثربخش دانست.

پرستار توانمندی‌های مجمع را با ذکر مصادیق عملی آن موردتوجه قرارداد و گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام‌شده، دامنه فعالیت مجمع تا سطح شهرستان‌ها و حتی روستاها گسترش‌یافته و ارتباطات دوطرفه و شفافی با مخاطبان برقرارشده است.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری

وی در ادامه با تأکید مجدد به همکاری با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن اشاره به موضوعات و زمینه‌های فعالیت مشابه و مشترک، پیشنهاد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری در خصوص مأموریت‌های قانونی طرفین را مطرح کرد.

سپس هر یک از اعضای هیئت‌مدیره مجمع با بیان نکاتی پیرامون موضوع نشست، بر لزوم همکاری کامل مجمع و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید نمودند.

اخبار مرتبط

دیدار نماینده جوانان با رئیس جمهور

آقای معاون اول جوانان را دریابید

ابراز همدری مجمع ملی جوانان ایران با مردم افغانستان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.