حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 24 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2182 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
تشکیل و تاسیس شورای تشکل های جوانان در البرز
۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
شناسه : 4844
بازدید 536
7
محسن انصاری تشکیل و تاسیس شورای تشکل های جوانان در البرز با حضور جوانان توانمند و فعال زیر نظر مجمع جوانان و معاونت امور جوانان در 10 منطقه شکل گرفت.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

تشکیل و تاسیس شورای تشکل های جوانان در البرز

محسن انصاری رئیس شورای سیاست‌گذاری مجمع ملی جوانان کشور و رئیس مجمع جوانان استان البرز در گفت و گویی با پایگاه خبری سمن جوانان اظهار کرد: در راستای بند ۳ اساسنامه مجمع ملی تشکل های جوانان مبنی بر مشارکت نهادمند اجتماعی جوانان در قالب فعالیت های گروهی اقدام به تشکیل و تاسیس شورای تشکل های جوانان برای اولین بار در سطح کشور در استان البرز کردیم.

محسن انصاری رئیس رئیس مجمع جوانان استان البرز

استفاده از تمام ظرفیت های جوانان استان البرز

رئیس مجمع جوانان استان البرز افزود: خوشبختانه از تمام طیف ها و ظرفیت های جوانان استان در این شوراها حضور داشته و ثبت نام کرده اند که پس از ارزیابی و بررسی در نهایت ۱۰ منطقه البرز در دور دوم انتخاب و احکام مسئولانشان باحضور جمعی از مدیران استانی اهدا گردید.

عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب و تربیت مدیران طراز انقلاب

انصاری ادامه داد: اصلی ترین دلیل تشکیل شورای تشکل های جوانان، عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب و تربیت مدیران طراز انقلاب برای توسعه و مدیریت در آینده کشور که مقام معظم رهبری تأکید داشته اند، بود.

تربیت جوان ها برای مدیریت آینده کشور

رئیس شورای سیاست‌گذاری مجمع ملی جوانان کشور با به اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر این که مدیران میانی در قالب کار تشکیلاتی و جهادی تربیت شده و سپس برای مدیریت آینده کشور وارد بدنه دولت شوند گفت: ما آموزش های لازم، دوره های جهادی و مواردی که در جهت تربیت این جوان ها برای مدیریت آینده کشور لازم است را در دستور کار قرار داده و دائما در دسترس این عزیزان هستیم.

آموزش مباحث تخصصی کار مدیریتی و تشکیلاتی به جوانان

رئیس مجمع جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: در این دوره ها مباحث تخصصی کار مدیریتی و تشکیلاتی به جوانان آموزش داده می شود و جوانان با فعالیت های گروهی و مدیریت مشارکتی و مسئولیت پذیری آشنا می شوند و به مطالبه گری در محلات مختلف استان می پردازند.

شورای تشکلهای جوانان استان البرز در ۱۰ منطقه

انصاری در انتها تصریح کرد: شورای تشکلهای جوانان استان البرز هم اکنون در ۱۰ منطقه نظرآباد، طالقان، چندار، کماشهر، فردیس، محمدشهر، ماهدشت، اشتهارد، غرب کرج و شرق کرج تشکیل شده است و با جدیت و همدلی به دنبال بررسی و حل و فضل مشکلات جوانان و دیگر معضلات جامعه هستند.

اخبار مرتبط

اعطای احکام اعضای شورای تشکل‌های جوانان البرز

جوانان البرز در کشور پیشگام و نمونه هستند

اعضای شورای تشکل‌های جوانان نظرآباد

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.