حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2181 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
تبریک روز ملی شوراها و ضرورت ورود جوانان به انتخابات
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۶:۰۰
شناسه : 3014
بازدید 610
12
علیرضا تک زارع سخنگوی شورای اسلامی استان البرز تبریک روز ملی شوراها و ضرورت ورود جوانان به انتخابات سال 1400 توسط غلیرضا تک زارع نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی استان البرز
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

تبریک روز ملی شوراها و ضرورت ورود جوانان به انتخابات

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان، علیرضا تکزارع نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی استان البرز به مناسبت نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراها پیام تبریک صادر کرد و خواستار حضور جوانان پیرو بیانیه گام دوم انقلاب و جوانگرایی در عرصه های مدیریتی کشور شد.

علیرضا تکزارع نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی استان البرز

متن پیام علیرضا تک زارع به شرح ذیل است:

در تقویم رسمی کشور ما ، روز نهم اردیبهشت به عنوان روز شوراها یاد شده است. شورا یک اصل عقلی است که آموزه های دین اسلام در کتاب و سنت نیز بر آن صحه گذاشته است.

طبق اصل ششم قانون اساسی شیوه اداره امور کشور بر اساس آراء عمومی است و انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان ابزاری برای تحقق حاکمیت مردم و تجلی اراده عمومی در اداره امور مد نظر قرار گرفته است.

امانت داری، پاک دستی و تخصص گرایی و داشتن تعهد

قطعا شوراهای اسلامی در  شهرها و روستاها می توانند با استفاد هاز ظرفیت های قانونی و تکیه بر دانش و خرد جمعی و همچنین امانت داری، پاک دستی و تخصص گرایی و داشتن تعهد به حوزه انتخابیه خود، موجبات پیشرفت و آبادانی در سطح ملی باشند.

حضور جوانان متخصص و متعهد انقلابی در انتخابات شوراها

از سوی دیگر انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک است، باید جوانان متخصص و متعهد انقلابی وارد عرصه انتخابات شده و رویکردی جدید در سطح مدیریت شهری و روستایی را در کشور رقم بزنند. امیدوارم که سال ۱۴۰۰ سال تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب، یعنی سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باشد.

تبریک روز ملی شوراها و ضرورت ورود جوانان به انتخابات ۱۴۰۰

این مدیر جوان البرزی در انتهای پیام خود به مناسب روز ملی شوراها گفت: قطعا جوانان در شروع قرن جدید باید وارد میدان شوند و مسئولیت امور ملی و محلی را برعهده گرفته و موجبات سربلندی کشور عزیزمان گردد.

اخبار مرتبط

ورود جوانان به عرصه انتخابات

نقش جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب برجسته است

مدیران جوان، راه خروج کشور از بحران‌های فعلی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.