حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1805 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 949×
استفاده از پارک‌ها برای آموزش‌های شهروندی
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
شناسه : 8900
بازدید 156
3
سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج

طبق تأکید رئیس کمیسیون فرهنگی مبنی بر ترویج فرهنگ اسلامی شهروندی همسو با ذائقه قشر جوان، تحقق این مهم در پارک‌ها می‌تواند اثرگذار باشد.

ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

استفاده از پارک‌ها برای آموزش‌های شهروندی

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان از البرز، محسن برجی معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج با تأکید بر استفاده از پارک‌ها برای آموزش‌های شهروندی و ظرفیت بالای آنان برای فرهنگ‌سازی بین شهروندان، تحقق این مهم را به‌عنوان پیشنهاد مطرح کرد.

محسن برجی معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج

فرصت مناسبی برای اشاعه فرهنگ شهروندی

محسن برجی ضمن یادآوری این موضوع که امروزه پارک‌ها محلی برای گذراندن اوقات فراغت جوانان به شمار می‌روند، استفاده از این فضاها را فرصت مناسبی برای اشاعه فرهنگ شهروندی دانست.

سوق جوانان به سمت فرهنگ شهروندی

سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج با تأکید بر ضرورت سوق جوانان به سمت فرهنگ شهروندی در کنار فرهنگ‌ اسلامی از سرعت نفوذ غربی‌ها در فرهنگ ایران یادکرد و گفت: طبق تأکید رئیس کمیسیون فرهنگی مبنی بر ترویج فرهنگ اسلامی شهروندی همسو با ذائقه قشر جوان، تحقق این مهم در پارک‌ها می‌تواند اثرگذار باشد.

برنامه‌های متناسب با فرهنگ شهروندی و اسلامی در پارک‌ها

اجرای برنامه‌های متناسب بافرهنگ شهروندی و اسلامی در پارک‌ها اعم از نمایش، سرود، مسابقه و … می‌تواند پیشنهاد مناسبی برای ترغیب جوانان به سمت حفظ فرهنگ اصیل خود باشد.

به گفته سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج ارائه راهکارهای نوین در این خصوص در دستور کار سازمان فرهنگی قرارگرفته و در حال حاضر پیشنهاد‌هایی مطرح‌شده که در دست بررسی و اقدام است.

اخبار مرتبط

انجمن یاوران وقف علم و فناوری

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.