حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1681 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 942×
استعداد بی‌نظیر و مطالبه‌گری جوانان شهرستان دیر
۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۱۱
شناسه : 9385
بازدید 67
3
مشاور امور جوانان استاندار بوشهر

خودباوری و شکوفایی استعدادها و ظرفیت های درونی زمینه پیشرفت جوانان را حتی در سطح ملی ممکن می سازد و استعداد بی‌نظیر و مطالبه‌گری جوانان شهرستان دیر بسیار نمایان است.

ارسال توسط : نویسنده : فاطمه کرمی منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

استعداد بی‌نظیر و مطالبه‌گری جوانان شهرستان دیر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان از بوشهر، در نشستی که با حضور مشاور امور جوانان استاندار بوشهر، مسئول استانی سمن جوانان، مشاور امور جوانان فرماندار شهرستان دیّر ، مسئول و اعضای سمن جوانان شهرستان دیر و برخی جوانان فعال شهرستان «دیر» برگزار گردید، معاون استاندار بوشهر اظهار داشت: خودباوری و شکوفایی استعدادها و ظرفیت های درونی زمینه پیشرفت جوانان را حتی در سطح ملی ممکن می سازد و استعداد بی‌نظیر و مطالبه‌گری جوانان شهرستان دیر بسیار نمایان است.

مدیران عالی استان از شهرستان دیّر

علیرضا تقوی نیا افزود: بلند پایه‌ترین مسئولان استان، دیری ها هستند مانند مدیر کل بهزیستی، مدیر کل آموزش و پرورش و… که وجود این افراد نشان از راهی است که جوانان می‌توانند با اطمینان در آن قدم بگذارند و با اعتماد به نفس و تکیه بر ظرفیت خود در مطالبه گری پیش قدم شوند و حق شهر خود را بگیرند.

علیرضا تقوی نیا

برای پیشرفت و قدرت کشور تلاش کنیم

وی به وجود نابرابری در دنیا اشاره کرد و گفت: در دنیا نابرابری های زیادی وجود دارد اما راه رهایی آن این است که قوی باشیم و برای پیشرفت و قدرت کشور تلاش کنیم همانطور که مقام معظم رهبری فرمود دشمن تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا با رسانه های خود حس ناامیدی را به مردم القا کند.

آمادگی کامل نماینده استاندار در بین جوانان به جهت همکاری

مشاور امور جوانان استاندار بوشهر ادامه داد: آمادگی کامل خود را برای حمایت از جوانان مستعد اعلام می‌دارم و حامی آنان برای معرفی به مسئولان مربوطه برای استفاده از ظرفیت های آنان می باشم و با وجود مطالبه گری جوانان دیری آینده ای روشن در انتظار استان و کشور ما خواهد بود.

1

جذب و سازماندهی جوانان صاحب فکر

مشاور فرماندار دیر در امور جوانان گفت: جذب و سازماندهی جوانان صاحب فکر، جمع آوری ایده ها و طرح های جوانان و ارائه آن به فرماندار از مسئولیت های مشاور جوان فرماندار است.

حسین فخرایی افزود: در جهت توسعه و ارتقا سطح علمی و تصمیم گیری انجام فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی در عرصه های مختلف جوانان تلاش خواهیم کرد.

محمدرضا تنو

معرفی جوانان و دانش آموزان مستعد

مسئول پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر بیان کرد: ما در سمن جوانان به دنبال معرفی جوانان و دانش آموزان مستعد و دارای ظرفیت هستیم که استعدادیابی جوانان و نوجوانان یکی از اهداف پایگاه خبری سمن جوانان است.

عملکرد روبه جلو پایگاه خبری سمن جوانان

محمدرضا تنو افزود: اکنون پایگاه خبری سمن جوانان ۸۰ نفر عضو دارد و تا اینجای کار ۵۵ جوان نخبه و دارای استعداد در سراسر استان بوشهر به مسئولان معرفی گردیده و انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه های اجرایی برای حمایت از این جوانان نخبه صورت گرفته است.

فاطمه مظفری پور

جوانان و نوجوانان فعال شهرستان دیّر

مدیر سمن جوانان شهرستان دیر با اشاره به استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان در سمن جوانان گفت: سمن جوانان شهرستان دیر یک ماه است که با حضور ۲۵ نفر از جوانان و نوجوان مستعد کار خود را آغاز کرده است؛ اعضای این پایگاه متشکل از کارشناسان و خبرنگارانی هستند که با مهارت در حوزه کارشناسی خود، امور خبری این پایگاه را بر عهده دارند.

ادامه فعالیت سمن جوانان در شهرستان های دیگر

تنو در آخر ضمن تشکر از حضور مشاوران جوانان ادرات شهرستان دیّر افزود: اولین نشست پایگاه خبری سمن جوانان در شهرستان دیّر که به جهت معرفی اعضاء به اداره شهرستان بود به خوبی برگزار شد.که این روند را انشاءالله در دیگر شهرستان های استان بوشهر ادامه خواهیم داد، تشکر ویژه دارم از مشاور امور جوانان فرماندار شهرستان دیر که هماهنگی لازمه را با مشاوران ادرات انجام دادند که ادارت مهم نماینده خود را در جلسه داشتند .

تشکیل پایگاه اطلاعاتی نخبگانی

فاطمه مظفری پور عنوان داشت: نقطه عطف سمن جوانان شهرستان دیر حضور نوجوانان مطالبه‌گر در کنار جوانان مستعد است؛ استفاده ما از جوان و نوجوان در این پایگاه زمینه را برای رشد، پیشرفت و موقعیت های شغلی آنها فراهم می آورد، در پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان دیر تا مدتی دیگر پایگاه اطلاعاتی نخبگانی را تشکیل خواهیم داد که نتیجه آن دیده شدن هر چه بیشتر ظرفیت های این شهرستان است.

در ادامه این جلسه اعضای سمن جوانان شهرستان دیر و دیگر جوانان فعال این شهرستان به مطالبه‌گری در خصوص ظرفیت‌ها و مشکلات موجود در حوزه‌های هنری، ورزشی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و… پرداختند و معاون امور جوانان استاندار بوشهر پس از شنیدن مطالبات از رسیدگی به این مشکلات خبر داد.

سمن جوانان در بوشهر

خبرنگار؛ فاطمه کرمی 

اخبار مرتبط

سمن جوانان جوشش فرهنگی در بوشهر است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.