حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 29 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2145 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
اجرایی شدن بیانیه گام دوم در حوزه جوانان
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
شناسه : 3844
بازدید 352
3
وزیر ورزش و جوانان اجرایی شدن بیانیه گام دوم در حوزه جوانان؛ از تکالیف مهم دولت جدید بوده و نقش سازمان های مردم نهاد و جوانان در تحقق گام دوم بسیار مهم و ضروروی است.
ارسال توسط : منبع : خبرگزاری برنا
پ
پ

اجرایی شدن بیانیه گام دوم در حوزه جوانان

وزیر ورزش و جوانان گفت: از مهم‌ترین تکالیف دولت اجرایی شدن بیانیه گام دوم در حوزه جوانان است و ما موظف هستیم با کشف، جذب و هدایت استعدادهای جوان، فرصت را برای سپردن مسئولیت به نسل جوان مهیا کنیم.

گسترش ورزش در سراسر کشور

دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در نشست با تعدادی از روسای فدراسیون‌های ورزشی با بیان اینکه توسعه ورزش در ابعاد مختلف باید موردتوجه قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: عدالت محوری، رسیدگی به ورزش مناطق محروم بهره‌مندی از تخصص و تجربه پیشکسوتان، تعامل با ورزش دانش‌آموزی، دانشجویی و کارگری و… را بخشی از برنامه‌های خود در راستای گسترش ورزش در سراسر کشور اعلام کرد.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان

 ارتقاء سطح سلامتی و ایجاد نشاط اجتماعی

سجادی ارتقاء سطح سلامتی و ایجاد نشاط اجتماعی با برنامه‌ریزی ویژه در حوزه ورزش همگانی را مورد تأکید قرارداد و نقش ۳ فدراسیون انجمن‌های ورزشی، همگانی و روستایی و بازی‌های بومی محلی را در این خصوص بسیار سنگین توصیف کرد.

اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب در دولت جدید

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش یکی از مهم‌ترین تکالیف دولت را اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب دانست و تصریح کرد: در این بیانیه بیش از ۴۰ بار از واژه جوان استفاده‌شده، بنابراین تکلیف بسیار سنگینی بر عهده ما گذاشته‌شده که باید با جدیت موردتوجه قرار بگیرد.

کشف، جذب و هدایت استعدادهای جوان

وی ادامه داد: ما موظف هستیم با کشف، جذب و هدایت استعدادهای جوان، فرصت را برای سپردن مسئولیت به نسل جوان مهیا کنیم و این مهم بر عهده ما در دو حوزه ورزش و جوانان است.

نقش سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در جامعه

سجادی همچنین به نقش سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان اشاره کرد و بهره‌برداری از پتانسیل این بخش را موردتوجه قرارداد و گفت: بیش از ۳۵ هزار نهاد خودجوش در کشور فعال هستند که می‌توانند عهده‌دار مسئولیت‌های سنگینی در بخش های مختلف باشند.

تشکیل شوراهای تخصصی باهدف طرح ایده‌ها و برنامه‌های زودبازده

وزیر ورزش و جوانان در ادامه از تشکیل شوراهای تخصصی باهدف طرح ایده‌ها و برنامه‌های زودبازده خبر داد و گفت: در این نشست‌های تمامی پیشنهاد‌ها برای دستیابی به توسعه پایدار موردتوجه قرار خواهد گرفت.

وی در پایان تلاش برای ساختن ایرانی آباد و سرافراز، وظیفه ملی، قانونی و شرعی دانست و گفت: برای رسیدن به این مهم باید با یکدیگر متحد و هم‌پیمان شویم./ خبرگزاری برنا

اخبار مرتبط

انقلاب در انقلاب با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب

نقش جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب برجسته است

تربیت مدیران جوان در راستای گام دوم انقلاب

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.