حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۲ Monday, 2 October , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1986 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 942×
کتاب نویسنده جوان اهرمی توسط انتشارات هامون نو به چاپ رسید
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰:۴۴
شناسه : 11103
بازدید 156
1
امین ماندگار کتاب هنر مدیریت و راهبری کارکنان به قلم امین ماندگار استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان ( اهرم ) توسط انتشارات هامون نو به چاپ رسید. 
ارسال توسط : نویسنده : سحر زنده بودی منبع : پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان
پ
پ

کتاب نویسنده جوان اهرمی توسط انتشارات هامون نو به چاپ رسید

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان، کتاب هنر مدیریت و راهبری کارکنان به قلم امین ماندگار استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان ( اهرم ) توسط انتشارات هامون نو به چاپ رسید.

فصل های کتاب

این کتاب شامل ۶ فصل بوده و به مباحثی مانند مدیریت منابع انسانی و بهره وری نیروی انسانی- حلقه گمشده در سازمانهای فعلی- و شاخصهای اثرگذار در بهره وری نیروی انسانی ، ماندگاری نیروی انسانی ، چالشهای پیش رو برای نگهداری نیروی انسانی و راهبردهای ماندگاری اشاره شده است.

نگاه رهبری گونه مدیران

در بخشی از مقدمه کتاب به قلم نویسنده آمده است : « آنچه امروزه نقش حائز اهمیتی دارد ، نگاه رهبری گونه مدیران و سرپرستان سازمانهاست اینکه مدیران بدانند میان مدیریت و رهبری تفاوتهای بسیاری است.در واقع مدیر آن کسی است که به حکم مسئولیت سازمانی و اختیاراتی که دارد ، کارکنان را به انجام امور وامیدارد ؛ اما رابطه رهبر و کارکنان ، رابطهای قلبی است که کارکنان با رغبت و به دلیل برجستگیهای صفات خلقی و رفتاری سرپرست سازمان به انجام فعالیت می پردازند . »

فصل نخست کتاب

در فصل نخست کتاب ، مبحث مدیریت منابع انسانی و عوامل مؤثر بر آن ، فلسفه و رویکردهای مدیریت منابع انسانی ، اهداف و وظایف و چگونگی طراحی مدیریت منابع انسانی تشریح میشود . فصل دوم کتاب به مباحثی مانند بهره وری نیروی انسانی ، وفاداری کارکنان ، جو سازمانی ، تربیت نیروی انسانی و تقویت روحیهی کارکنان می پردازد.

ماندگاری کارکنان

فصول سه تا پنج کتاب نیز در هر فصل به مباحثی مانند ماندگاری کارکنان ، چالشهای پیش روی در ماندگاری کارکنان و استراتژیهای ماندگاری کارکنان اشاره دارد.

علاقه مندان به مدیریت

کتاب هنر مدیریت و راهبری کارکنان ویژه علاقه مندان به مباحث مدیریت ، خاصه گرایش منابع انسانی و نیز دانشجویان این رشته تحصیلی نگارش شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.