حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1681 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 16 تعداد دیدگاهها : 942×
محفل هم اندیشی جوانان دغدغه مند تنگستانی
۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
شناسه : 9449
بازدید 65
1
محمدرضا تنو

جهت حمایت از جوانان نخبه سراسر استان بوشهر با ادارات مختلف تفاهم نامه هایی امضا شده و به زودی کمیسیون اشتغال را نیز در سمن جوانان راه اندازی می شود.

ارسال توسط : نویسنده : سحر زنده بودی منبع : پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر
پ
پ

محفل هم اندیشی جوانان دغدغه مند تنگستانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان؛ محفل هم اندیشی جوانان دغدغه مند تنگستانی با حضور مشاور فرماندار در امور جوانان شهرستان تنگستان، مدیر مسئول پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر، جانشین  پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر، مدیر پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان و جانشین ایشان و اعضای سمن جوانان تنگستان، جمعی از جوانان فعال تنگستانی و جناب آقای دکتر دهدار برگزار گردید، اعضای سمن جوانان تنگستان مطالبات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای روند بهتر کار پایگاه خبری و حل مشکلات شهرستان تنگستان مطرح کردند.

تقویت بعد رسانه ای سمن جوانان تنگستان

علیرضا زائر علیزاده مشاور جوانان فرماندار تنگستان ضمن اشاره به اهمیت رسانه افزود: باید به بعد رسانه ای در پایگاه خبری سمن جوانان اهمیت بیشتری داده شود و تقویت شود و سمن جوانان از طریق رسانه به مردم بیش از قبل معرفی شود.

تنگستان نگین استان بوشهر است

وی افزود: تنگستان دارای ظرفیتی است که هیچ جای استان از همچین ظرفیتی برخوردار نیست، تنگستان از همه لحاظ چه در بحث اقتصاد و چه در بحث جوانان همچون نگینی در استان و حتی در کشور است، تنگستان در مباحث مختلف اقتصاد، مقاومت، ورزش و… دارای نیروهای توانمند است.

علیرضا زائر علیزاده مشاور جوانان فرماندار تنگستان

استفاده از جوانان توانمند در تنگستان

مشاور جوانان فرماندار تنگستان ادامه داد: ما قطعا از ظرفیت جوانان تنگستان استفاده خواهیم کرد، بنده پیگیر این مسائل هستم و در این جهت با جوانان بخش ساحلی تنگستان نیز ارتباط برقرار کرده ایم.

شناسایی مشکلات و ظرفیت های مناطق مختلف تنگستان

او گفت: ظرفیت و مطالبات مردم مناطق مختلف تنگستان متفاوت است،بنابراین شما باید با دقت تمام مسائل را بررسی نمایید و جوانان توانمند را در مناطق مختلف شناسایی کنید، هدف ما صرفا تشکیل جلسه نیست،هدف ما باید فقط کار کردن باشد.

ایجاد حلقه اتصال در تنگستان

زائر علیزاده تاکید کرد: ما باید یک حلقه اتصال در تمام شهرستان داشته باشیم و نگاه فرماندار نیز فقط به شهر اهرم نیست بلکه تاکید ایشان بر شهرستان تنگستان است و این موضوع قطعا برای مردم روستا های اطراف خوشایند است.

محمدرضا تنو مدیر مسئول پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر

تنگستان از فعال ترین شهرستان ها در سمن جوانان است

در ادامه این نشست محمدرضا تنو مدیر مسئول پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر گفت: تا کنون شهرستان های بوشهر، کنگان، تنگستان، دشتستان، دشتی و دیر از جمله شهرستان هایی هستند که در سمن جوانان شروع به فعالیت کرده اند و شهرستان تنگستان جز اولین شهرستان هایی بود که چارت خود را تکمیل کرد و از فعال ترین شهرستان ها در سمن جوانان است.

راه اندازی کمیسیون اشتغال

وی افزود: قرار است جهت حمایت از جوانان نخبه سراسر استان بوشهر با ادارات مختلف یک سری تفاهم نامه هایی امضا شود و همچنین قصد داریم به زودی کمیسیون اشتغال را نیز در سمن جوانان راه اندازی کنیم.

راه اندازی بانک اطلاعاتی نخبگان

تنو تصریح کرد: هدف ما در سمن جوانان معرفی نخبگانی است که شناخته شده نیستند و ما قصد داریم طی چند ماه آینده در هر شهرستان یک بانک اطلاعاتی نخبگان تشکیل دهیم و همچنین به زودی نشریه الکترونیک سمن جوانان نیز شروع به کار خواهد کرد.

سحر زنده بودی نائب رئیس پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر

سمن جوانان فرصتی کمیاب در اختیار جوانان است

در ادامه این نشست سحر زنده بودی نائب رئیس پایگاه خبری سمن جوانان استان بوشهر گفت:سمن جوانان از جمله فرصت هایی است که کمتر در اختیار جوانان قرار می‌گیرد و این مسئله فعاليت سمن جوانان علاوه بر استان در شهرستان های استان بوشهر فرصت مناسبی است جهت اینکه بتوانیم ظرفیتی که در شهرستان ها است را پوشش دهیم و جوانان و نوجوانان نخبه را معرفی کنیم.

معرفی نخبگان به ارگان های مختلف

وی یادآور شد: تا کنون در مدت زمان کمتر از یک ماه ما حدود ۲۰ نفر از جوانان موفق تنگستانی را معرفی کرده ایم اما قصد ما فقط معرفی جوانان و نوجوانان از طریق رسانه نیست بلکه تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم این افراد را به ارگان های مختلف معرفی کنیم تا از ظرفیت آنان استفاده شود.

مشکلات سد راه جوانان

زنده بودی افزود: هر نهاد یا ارگانی که سکان دار آن جوانان و نوجوانان باشند قطعا یک سری مشکلات سد راه آنان است و حتی گاها یک سری افراد سد راه آنان قرار می‌گیرند و تنها افرادی که می‌توانند این مشکلات را کنترل کنند خود شما هستید،جوانان باید آنقدر هشیارانه عمل کنند که هیچ مشکلی نتواند مسیر آنان را دچار اختلال کند.

محمدرضا شعبانی مدیر پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان

هدف از برگزاری جلسه هم اندیشی سمن جوانان

در ادامه این نشست محمدرضا شعبانی مدیر پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان گفت: هدف از برگزاری این جلسه آشنایی اعضا با مسئولین است و فرصتی است که اعضا بتوانند از این تربیون استفاده کنند و خودشان را به مسئولین معرفی کنند و همچنین این جلسه فرصتی است جهت اینکه مسئولین با پایگاه خبری سمن جوانان شهرستان تنگستان آشنا شوند که اعضای این پایگاه بتوانند در کنار مسئولین از جوانان و نوجوانان شهرستان تنگستان حمایت کنند.

1

2

3

اخبار مرتبط

دوره های آموزشی هلال احمر در اهرم تنگستان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.