حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید :دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد: جوانی و تندرستی.

چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 29 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2145 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 18 تعداد دیدگاهها : 948×
اجلاس ملی دبیران استانی شبکه میراث فرهنگی و گردشگری در تبریز
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴
شناسه : 13171
بازدید 85
3
تخصصی سازی فعالیت تشکل ها و سمن های جوانان از جمله اولویت های جدید وزارت ورزش و جوانان بود که این مهم از طریق شبکه سازی صورت می پذیرد.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری سمن جوانان
پ
پ

اجلاس ملی دبیران استانی شبکه میراث فرهنگی و گردشگری در تبریز

به گزارش پایگاه خبری سمن جوانان از استان آذربایجان شرقی، اولین اجلاس ملی دبیران استانی شبکه میراث فرهنگی و گردشگری در تبریز با حضور دکتر علی پارسانیا سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان و دیگر مسئولین و دبیران استانی برگزار گردید.

هدفمند کردن فعالیت های سازمان های مردم نهاد

پارسانیا سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان در این اجلاس گفت: هدفمند کردن فعالیت های سازمان های مردم نهاد و انتقال تجربه به سمن ها و جوانان دیگر از اهداف مهم ماست. از سوی دیگر تخصصی سازی فعالیت تشکل ها و سمن های جوانان از جمله اولویت های ما در رویکرد جدید وزارت ورزش و جوانان بود که این مهم از طریق شبکه سازی صورت پذیرفت.

راه اندازی ۱۴ شبکه تخصصی تشکل ها و سمن ها جوانان

این مسئول با اشاره به ۱۴ شبکه تخصصی تشکل ها و سمن ها جوانان راه اندازی شده توسط این اداره کل گفت: شبکه های تخصصی راهنمایی برای فعالیت تشکل ها در حوزه های تخصصی است و این شبکه ها امکان هم افزایی و تبادل تجربیات را در حوزه تخصصی برای تشکل ها و سمن های جوانان فراهم می کنند.

وجود شورای تخصصی در همه شبکه ها

سرپرست اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان در خصوص نحوه عملکرد این شبکه ها عنوان داشت: هر یک از شبکه های تخصصی دارای شورای تخصصی است که این شوراها الگو و نقشه راه را برای شبکه ها مشخص کرده و همچنین بر عملکرد صحیح و انجام درست کارها نظارت دارند.

وجود نمایندگان دستگاه های مرتبط در شبکه های تخصصی

پارسانیا در ادامه اظهار داشت: در شورای تخصصی هر شبکه نمایندگان دستگاه ها مرتبط با موضوع شبکه و همچنین اساتید، صاحبنظران و فعالین حوزه تخصصی شبکه عضویت دارند و هم اکنون شوراهای تخصصی شبکه های تشکل ها و سمن های جوانان ایجاد ساختار مشخص و تعیین نقش هر یک از اجزای شبکه ها را در دستور کار خود قرار داده اند.

گفتنی است در این اجلاس تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان و دبیران دبیرخانه های استانی شبکه میراث فرهنگی و گردشگری حضور داشتند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.